پلیس آلمان سیستم عامل پورنو کودک darknet را با 400000 کاربر در سراسر جهان شکسته است – RT World News

پلیس آلمان با حمله به یکی از بزرگترین سیستم عامل های پورنو کودک ، یک سایت تاریک به نام ‘Boystown’ ، چندین مظنون را که گفته می شود مدیر آن هستند ، دستگیر کرد. این سایت در زمان بسته شدن حدود 400000 کاربر داشت.

تعطیلی سیستم عامل روز دوشنبه در بیانیه ای توسط دادستان های فرانکفورت و دفتر پلیس جنایی فدرال اعلام شد.

مقامات اجرای قانون گفتند که آنها سه مظنون را که احتمالاً مدیر این پلت فرم اکنون از بین رفته اند ، دستگیر کرده اند ، که طبق گزارش ، بیش از 400000 کاربر در زمان آفلاین بودن عملیات پلیس داشته است.
همچنین در rt.com
FBI تأیید می کند که دو عامل کشته ، 3 زخمی در حمله مشکوک به پورنو کودک در فلوریدا انجام شده استپلیس اینگونه توصیف کرد “یکی از بزرگترین سیستم عامل های Darknet در زمینه پورنوگرافی کودکان” و گفت که حداقل از ژوئن 2019 فعال شده است. چندین سیستم چت دیگر که به اشتراک گذاری پورنوگرافی کودکان اختصاص داده شده است نیز در طی حملات آفلاین شدند.

دو مظنون ، یک مرد 40 ساله از پدربربورن و یک 49 ساله از مونیخ ، در حملات پلیس در اواسط ماه آوریل دستگیر شدند. یک مظنون دیگر ، مرد 58 ساله ای از شمال آلمان ، در پاراگوئه که سالها در آن اقامت داشت دستگیر شد. آلمان درخواست استرداد وی را داده است.

پلیس همچنین چهارمین مظنون را بازداشت کرد ، مردی 64 ساله از هامبورگ ، که گمان می رود یکی از فعال ترین کاربران این پلتفرم باشد. آنها گفتند که این شخص گفته می شود بیش از 3500 پست حاوی محتوای بسیار غیرقانونی را در سیستم عامل بارگذاری کرده است.

اخبار مرتبط  شورش های ضد قفل در مادرید ادامه دارد ، زیرا واکنش پلیس به طور فزاینده ای افزایش می یابد - اخبار جهانی RT

یک حافظه پنهان بزرگ از مواد پورنوگرافی ، از جمله تصاویر از “شدیدترین سو abuse استفاده جنسی از کودکان نوپا”، در طی حملات توقیف شده است.
همچنین در rt.com
این مرد به دلیل تلاش برای درخواست پورنو کودک در وبلاگ های مادرانه 110 سال حبس دارداز بین بردن شبکه پورنوگرافی کودکان با استقبال مقامات ارشد آلمانی روبرو شد که گفتند این اقدام موفقیت آمیز پلیس نشان می دهد مقامات می توانند از آسیب پذیرترین افراد محافظت کرده و شکارچیان جنسی را که شکار می کنند مجازات کنند.

“این موفقیت تحقیقاتی یک پیام واضح دارد: کسانی که به ضعیف ترین افراد حمله می کنند در هیچ کجا ایمن نیستند” وزیر کشور آلمان هورست سیهوفر اظهار داشت. “این همان چیزی است که محققان برای شبانه روز ، بصورت آنلاین و آفلاین ، در سطح جهانی کار می کنند.”

ما تمام توان خود را برای محافظت از بچه ها در برابر این جنایات نفرت انگیز انجام خواهیم داد.

نیم تنه به دنبال یک کاوش چند ماهه که با هماهنگی یوروپول انجام شد. پلیس آلمان گفت که مقامات اجرای قانون در هلند ، سوئد ، ایالات متحده و کانادا نیز در تحقیقات کمک کرده اند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *