پلیس ارشد ویکتوریا هنگام تکرار هشدار در مورد پیوستن به راهپیمایی ضد قفل ملبورن ، از عصبانیت فوران می کند – RT World News

یک افسر ارشد پلیس ویکتوریا هنگام یادآوری به ملبورنیز که پیوستن به تجمع ضد قرنطینه در این آخر هفته غیرقانونی و “خودخواهانه” است ، هیچ سخنی ابراز نکرد. این در حالی است که یک رهبر ادعایی برای اقدام آینده بار دیگر دستگیر شد.

“همانطور که قبلاً گفتم ، همانطور که بارها گفته شد ، در حال حاضر غیرقانونی است که از خانه خارج شوید تا به فعالیت اعتراضی بپردازید ،“لوک کورنلیوس ، دستیار کمیسر پلیس ویکتوریا ، اوایل روز جمعه به رسانه ها گفت – یک روز قبل از تظاهرات علیه قوانین سختگیرانه قفل Covid-19 ملبورن.

گفته می شود صدها نفر از ساکنان سرخپوشان اعلام کردند که امروز شنبه با عضویت در یک صفحه فیس بوک که اکنون پاک شده است ، در “پیاده روی آزادی” در مسیر Tan Tan باغ های گیاه شناسی سلطنتی شرکت می کنند.

در پاسخ به این موضوع ، کورنلیوس گفت که افرادی که در آن شرکت می کنند با حضور شدید پلیس روبرو می شوند و هر کسی که به جرم نقض قوانین قرنطینه متهم شود ، با جریمه نقدی حداکثر 1652 دلار روبرو می شود.

افسر عالی رتبه گفت که مجبور به تکرار اخطار ماندن در خانه بسیار ناامید کننده است.

صادقانه بگویم ، من کمی احساس می کنم سگی برمی گردد که استفراغ خودش را بخورد.

“و اگر مردم کمتر خودخواه و کمی بزرگتر بودند ، مجبور به ادامه این کار نبودیم ،” او اضافه کرد. کرنلیوس ماه گذشته هنگام توصیف سخنان تیتربرانگیزی اظهار داشت “خفاش ها ** دیوانه” معترضین ضد قفل به عنوان اعضای سازمان “تیپ کلاه فویل حلبی”.

این افسر با سابقه خدمت همچنین خشم مردم را در فضای مجازی جلب کرد وقتی که هفته ها قبل از دستگیری مادری که مادرش را به اتهام ایجاد اعتراض از طریق فیس بوک متهم کرده بود ، دفاع کرد. تصاویر دستبند زن باردار در استرالیا ویروسی شد ، اما کورنلیوس گفت که او چنین است “راضی” با رفتار زیردستانش – اگرچه او اعتراف کرد که اپتیک های دستگیری اصلاً خوب نبودند.

اخبار مرتبط  هزاران تظاهرکننده در اعتراض به BLM در سراسر آلمان شرکت کردند (عکس / ویدئو) - RT World News

در همین حال ، پلیس ویکتوریا پیش از رویداد شنبه برخی از رهبران ادعای اعتراض را هدف قرار داده است. در اوایل روز جمعه ، مأموران به دنبال تونی پكورا ، یكی از پر سر و صداترین آدم خفن های قفل در شهر آمدند. این مرد که ماه گذشته به دلیل نقض قوانین قرنطینه وثیقه داشت ، برای دومین بار به قید شرط آزاد شد اما استفاده از شبکه های اجتماعی و ارتباط با سایر برگزارکنندگان منع شد.

هفته گذشته ، جیمز بارتولو ، یک سرباز سابق و خود توصیف شده “جنگنده آزادی” که یک شبکه توطئه Covid-19 را اداره می کند ، به ظن تشویق مردم به قیام در برابر قفل ، با خشونت در خانه خود دستگیر شد. او به اتهام متهم شد “تحریک ، در اختیار داشتن اسلحه ممنوع و دو مورد مقاومت در برابر پلیس” اما اندکی بعد با قرار وثیقه آزاد شد. وی باید در ماه مه محاکمه شود.

منطقه کلانشهر ملبورن در مرحله قفل مرحله 4 است ، که اخیراً تا 28 سپتامبر تمدید شده است. قفل حرکتی افراد را محدود می کند و محدودیت هایی را برای فعالیت های خارج از کشور اعمال می کند ، با افراد موظف به خرید مواد غذایی و وسایل ضروری در فاصله 5 کیلومتری از خانه خود ، به جز در موارد زیر نزدیکترین سوپرمارکت دورتر از آن است. در هر زمان فقط یک نفر در هر خانوار مجاز به خرید است.

ملبورن و ایالت ویکتوریا کانون شیوع بیماری Covid-19 بوده اند که عمده این مرگ و میر در 788 نفر در استرالیا بوده است. اکثر موارد تأیید شده کشور که بیش از 26000 مورد را شامل می شوند ، در شهر و منطقه اطراف آن نیز ثبت شده است.
همچنین در rt.com
“مخالف کوید” با خشونت پس از حمایت از اعتراض ضد قفل ملبورن دستگیر شد ، اما به پیروان فیس بوک می گوید که نروند (ویدئو)این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *