پلیس استرالیا به قایق ماهیگیری یورش برد و 1 تن کوکائین به ارزش 180 میلیون دلار پیدا کرد – RT World News

نیروی انتظامی استرالیا پس از یورش شدید یک کشتی در حال حرکت که انتقال عمده مواد مخدر را از یک قایق دیگر ، حدود 200 مایل دریایی در ساحل نیوکاسل دریافت کرده بود ، حدود یک تن کوکائین کشف کرد.

حمله روز شنبه به دنبال تحقیقات نیروی مرزی استرالیا ، که هفته گذشته آغاز شد ، پس از آنکه مقامات متوجه شدند کشتی در حال حرکت در یک مسیر غیرمعمول از سواحل چین است. یک کشتی ماهیگیری به نام Coralynne به قایق از چین نزدیک شد و گفته می شود یک هواپیما را انجام داده است “انتقال در دریا مواد مخدر غیرقانونی به استرالیا ،” گزارش پلیس نیو ساوت ولز. پلیس دوشنبه ویدئویی از این عملیات را بصورت آنلاین منتشر کرد.

“به نظر می رسد فکر می کردند که آنها فقط می توانند قایقرانی کنند و کسی متوجه آن نشود.” یک منبع اجرای قانون به سیدنی صبح هرالد گفت.

با افزودن این درام ، آتش سوزی در موتور موتور كورالین رخ داد ، در حالی كه پلیس سوار این کشتی شد تا یورش را انجام دهد.

مأموران پس از خاموش کردن آتش ، مقدار زیادی کوکائین پیدا کردند که کاملاً غیرقابل استفاده بود. جیستین گاو ، دستیار کمیسر پلیس ، تخمین زده می شود که حدود یک تن اندازه داشته باشد. طبق گزارش رسانه های محلی ، این مواد مخدر حدود 180 میلیون دلار ارزش داشته اند.

اخبار مرتبط  ساختار سیاهچاله احتمالاً هنگامی که حلقه گرد و غبار سایه می افکند و اشعه های زیادی را در فضا پرتاب می کند - RT World News

سه خدمه به ظاهر بی احتیاط این قایق عبارت بودند از: کریستوفر پرکا و جکسون گیلز آدامز ، استرالیایی ، و من واه چان از هنگ کنگ. آنها روز دوشنبه در دادگاه محلی حاضر شدند ، با قرار وثیقه امتناع کردند و در صورت محکومیت در حال حاضر با احتمال زندگی در زندان روبرو هستند.

این سه نفر همچنین توسط اداره بهداشت شهر Covid-19 مورد آزمایش قرار گرفتند و توسط آتش نشانی و یك واحد پاسخ مواد خطرناك در معرض آلودگی قرار گرفتند.

“سندیکاهای جنایی سازمان یافته باید دستگیری های این هفته را به عنوان یک هشدار تلقی کنند ، که اگر می خواهید از طریق فعالیت های غیرقانونی در NSW از جامعه استفاده کنید ، سازمان های اجرای قانون در استرالیا با هم همکاری می کنند تا عملیات شما را برچیند.” دستیار کمیسر پلیس استوارت اسمیت گفت.

به گفته پلیس ، تحقیقات به صورت محلی و بین المللی ادامه دارد.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *