پلیس اسپانیایی از زانو زدن در گردن TEENAGER به اتهام پوشیدن ماسک صورت به روش اشتباه فیلمبرداری کرد – RT World News

یک افسر پلیس اسپانیا پس از فیلمبرداری از فشار دادن روی گردن پسر چهارده ساله ای که با زانو برای مهار وی روی گردن پسر چهارده ساله ای فشار داده بود ، خشم مردم را برانگیخت ، دلیل اینکه این نوجوان ماسک صورت را به درستی نپوشیده بود.

این حادثه روز چهارشنبه توسط تماشاگران در شمال شهر میراندا د ابرو توسط دوربین شکار شد. در این تصاویر ، مردم محلی دیده می شوند که در اطراف پلیس در حال تجمع هستند و نسبت به رفتار با پسر معترض هستند. حتی یک نفر دیده می شود که می خواهد افسر را دور کند.

مقامات اصرار دارند که این فیلم گرفته شده است “خارج از متن” با ادعای حمله نوجوان به افسر قبل از شروع چرخش دوربین. “[The footage] قابل توجه است اما پاسخ کافی و متناسب با آنچه اتفاق افتاده بود ، “پابلو گومز ، مشاور امنیت شهر گفت.

وی همچنین اضافه كرد كه پس از وی خواسته شد كه با زنجیر به پلیس حمله كند ، پس از آنكه از او خواسته شد ماسك خود را صاف كند ، بنابراین دهان و بینی او را به درستی پوشاند. “قبل از قضاوت ، مردم باید نسخه کامل وقایع را بدانند.”

خانواده این پسر چهارده ساله تأیید کردند که پسر وقتی پلیس به او نزدیک شد ، ماسک را به دور گردن خود بسته بود. گفته می شود که این افسر با مجروحیت از ناحیه گونه در حین دستگیری در مرخصی استعلاجی به سر می برد.

اخبار مرتبط  چین پمپئو را به ایجاد تقابل سیاسی متهم می کند ، ایالات متحده را ترغیب می کند ذهنیت "جنگ سرد" را کنار بگذارد - RT World News

هم اکنون مشخص نیست که چه مجازات هایی در انتظار پسر است.

مفسران آنلاین این حادثه را نمونه ای از آن خواندند استفاده بیش از حد از زور و بی رحمی پلیس. کاربر شبکه های اجتماعی که ویدئو را در توییتر بارگذاری کرد ، با ابراز تاسف از این وضعیت ، نوشت ، “این ایالات متحده نیست ،” اشاره به مرگ جورج فلوید.

فلوید یک مرد آمریکایی آفریقایی تبار بود که در بازداشت پلیس مینیاپولیس درگذشت ، پس از اینکه افسر تقریباً 9 دقیقه با زانو به گردن او فشار آورد. این حادثه ، که در ماه مه رخ داد ، خشم جهانی را برانگیخت و موجی از بررسی شهروندان راجع به استفاده از زور پلیس به وجود آورد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *