پلیس اسپانیا در تحقیق از پدر و پسری که فروشگاه غذاهای دریایی خود را با گلهای روم باستان تزئین کرده اند (VIDEOS) – RT World News

مقامات اسپانیایی در حال تحقیق در مورد پدر و پسری هستند که در آنها آثار باستانی رومی پیدا شده است ، که آنها برای تزئین فروشگاه ماهی خود در آلیکانته استفاده می کردند.

مأمورین با گارد مدنی اسپانیا هنگام انجام بازرسی روزمره از ماهیگیران ، متوجه زینت های بی نظیر باستانی شدند.

آنها بلافاصله از وزارت فرهنگ خواستار شناسایی و مراقبت از سنگ مرمرهای باستانی شدند که برای مدت طولانی در معرض عناصر موجود در فروشگاه ماهی بود.

کارشناسان 13 آمفورم رومی را که احتمالاً مربوط به قرن اول میلادی است ، همراه با یک لنگر فلزی از قرن 18 و یک صفحه سنگ آهک با کتیبه ای که در آن نوشته شده است ، شناسایی کردند. “شرق”

بنا بر گزارش ها ، یکی از گلدان ها ، که گمان می رود از آن برای انتقال روغن زیتون ، ماهی یا شراب از شبه جزیره ایبری به روم استفاده شده است ، بسیار نادر است. همه یادگارها برای تحقیقات بیشتر و نگهداری ایمن به موزه دریای سانتا پالا منتقل شدند.

اخبار مرتبط  استرالیا امسال برای دومین بار مالیات سیگار را افزایش می دهد و آن را به گران ترین مکان در جهان برای سیگار کشیدن تبدیل می کند - RT World News
همچنین در rt.com
معابد وسیع و زیرزمینی عصر آهن که به پادشاهان باستانی ایرلند مرتبط هستند ، کشف شدندبنا بر گزارش ها ، این پسر هنگام ماهیگیری در دریا ، اشیاء را پیدا کرده و فکر کرده است که در تجارت خانوادگی تزئینات زیبایی را انجام می دهند. مقامات اسپانیا موافق نبودند و در عوض این جفت ارز را به جرایم علیه میراث تاریخی متهم می کنند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *