پلیس اوسی با دستگیری زن باردار به دلیل پیام ضد قفل ، “راضی” است. او آن را به عنوان آدم ربایی ترسناک توصیف کرد – اخبار جهانی RT

در پیامی که احتمالاً خشم عمومی را بیشتر برانگیزد ، پلیس ویکتوریا اصرار داشت که افسران ، که مادری را در انتظار نگهداری پست ضد قفل نگه داشته اند ، “منطقی” عمل کردند – اگرچه وی آن را با اصطلاحات سرد کننده توصیف کرد.

اوایل روز چهارشنبه ویدئویی از پلیس که زوئی لی بولر را به زنجیر بسته قرار داد ، ویروسی شد و تعداد زیادی از استرالیایی ها به شدت به رفتار پلیس و دلیل دستگیری حمله کردند. مقامات ایالت ویکتوریا استرالیا زن باردار 28 ساله را به اتهام متهم کردند “تحریک” از اعتراض به قفل شدید ویروس کرونا در منطقه.

افراد آنلاین به ویژه از واقعیت دستگیری در مقابل چشم بچه های بهلر و در خانه او خشمگین شدند. به نظر می رسد که افسران از درخواست های زن مبنی بر اجازه دادن به او برای اسکن اولتراسوند برنامه ریزی شده و واقعیت حاملگی خود چشم پوشی کرده اند.

fasc فاشیسم تمام عیار ’: زن باردار Aussie با دستبند و اتهام تحریک رویداد ضد قفل در Facebook

پلیس ایالت ویکتوریا روز پنجشنبه به خشم روز افزون واکنش نشان داد و دستیار کمیساریو لوک کورنلیوس تأیید کرد که این فیلم ویروسی را دیده است. به گفته وی ، تیم پلیس “کاملاً منطقی رفتار کرده اند ، آنها مودب ، حرفه ای بوده اند.”

“ما کاملاً راضی هستیم که اعضا رفتار مناسب و مطابق با خط مشی ما داشته باشند” کرنلیوس با اشاره به “جلسات مختص به من ارائه شده است.”

با این حال ، او اعتراف کرد که اپتیک خیلی عالی نیست. “من اولین کسی خواهم بود که اپتیک را تأیید می کند ، زیرا می خواهم توصیف بهتری داشته باشم ، یک زن باردار را دستگیر می کنم ، هرگز خوب به نظر نمی رسد” او گفت.

اخبار مرتبط  دانمارک به دلیل شیوع تاج ویروس مزرعه 11000 راسین را کشته - RT World News

در همین حال ، خود بولر – که رسماً روبرو شد “تحریک” اتهامات بعد از چهارشنبه – به یاد تجربه. “صادقانه بگویم ، من ترسیده بودم که توسط مردم ربوده شده ام زیرا آنها لباس فرم نداشتند ،” او به خبرنگاران گفت.

با گسترش پیغام خود در فیس بوک ، بولر گفت که او متوجه نیست که خواستار گردهمایی ضد قرنطینه یک جرم است و افزود که او آماده همکاری با پلیس است. “اگر پلیس فقط با من تماس گرفته بود و به من می گفت پستی را که باید بردارم حذف کن” او گفت.

ویکتوریا برای جلوگیری از شیوع Covid-19 از ژوئیه در قفل است. مقامات ایالتی قوانین قرنطینه ماندن در خانه و ممنوعیت رفت و آمد شبانه را در پایتخت ایالت ، ملبورن وضع کردند. این قرنطینه شاهد تعطیلی مشاغل و ممنوعیت رویدادهای عمومی در سراسر ایالت بود که پلیس رویکرد سختگیرانه ای برای اجرای آن اعمال کرد.
همچنین در rt.com
استرالیا باید از این ویدئو از پلیس که یک زن باردار را به دلیل ارسال پیام ضد قفل دستبند بسته ، شرمسار و مبهوت شود.این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *