پلیس در برلین میهمانی FETISH را برای 600 مهمان در میان گسترش ویروس کرونا در زندگی شبانه متلاشی کرد – RT World News

پلیس آنچه را که قرار بود به یک مهمانی عظیم فتیش در مرکز شهر برلین تبدیل شود ، خراب کرد و در حالی که در آن جریان بود ، به تجمع در آمد. افسران گفتند که شرکت کنندگان در حال نقض محدودیت های Covid-19 بودند.
همچنین در rt.com
آلمان ظرفیت حمل بیماران Covid را از خارج از کشور به دلیل افزایش موارد در اروپا اعلام کرده است“برای حدود 600 مهمان در یک مهمانی فتیش در میته [a central borough in Berlin]، احتمالاً ناخوشایند به پایان رسید ، “ پلیس اواخر روز شنبه در یک پیام زبانی در توییتر گزارش داد.

نیروی انتظامی محلی نیروهای پلیس فدرال را برای جلب مهمانی که هم در داخل و هم در خارج از محل برگزار می شد ، جمع کرد.

ظاهراً ، همه روحانیون بلافاصله این خبر را دریافت نکردند ، زیرا پلیس برلین گفت که همکارانشان از اجرای قانون فدرال مجبور به “دوباره روشن کنید که وقت آن است که به خانه بروید.”

Der Tagespiegel به نقل از پلیس گزارش داد ، در حالی که مشخص نیست که این رویداد رسمی بوده است و آیا بلیط یا دعوت نامه ای از قبل توزیع شده است ، اما انتظار می رود که به سازمان دهنده مهمانی شکایت ارائه شود.

پلیس ، که حمله به افرادی را که در ساعات شب محدودیت ویروس را نقض می کنند ، افزایش داده است ، طرفداران مهمانی را به اقدامات ضد بهداشتی اعمال شده برای جلوگیری از شیوع بیماری متهم کرد.

گزارش شده است که مروجین ماسک نمی زدند و از پیروی از دستورالعملهای فاصله اجتماعی پیروی نمی کردند ، زیرا تعداد زیادی از آنها در فضای بسیار محدود جمع می شدند.

با این حال ، همه شهروندان اینترنتی عجله ای نداشتند که ادعاهای پلیس را به ارزش واقعی خود بپذیرند ، با این حال برخی از مفسران سریع گفتند که آنها به سختی می توانند تصور کنند “مهمانی فتیش” بدون چنین اکسسوری مناسب ماسک صورت.

اخبار مرتبط  به گفته کارشناسان ، پیونگ یانگ در هنگام رژه نظامی موشک بالستیک قاره پیمای BRAND NEW را نشان می دهد - RT World News

“مسلماً در مهمانی فتیش ماسک استفاده می شود” یک مفسر گفت.

“یک مهمانی فتیش بدون ماسک؟” یکی دیگر مضحکه کرد

با این حال ، برخی این حادثه را کاملاً جدی گرفتند و اظهار داشتند که فقط اعزام مجرمین به خانه مجازات کافی نیست.

“فقط به خانه بروید؟ امیدوارم بعد از احراز مشخصات شخصی ، “ یکی از مفسران گفت ، در پاسخ به بیانیه پلیس.

“مردم ماه ها است که فاصله های اجتماعی را تمرین می کنند ، از ملاقات با دوستان و خانواده خودداری می کنند – و سپس دیدن این انبوه میمون های” لاکی “… باور نکردنی” دیگری متهم شد

حداکثر 1000 نفر می توانند برای رویدادهای عمومی که در داخل برلین در داخل منزل برگزار می شود جمع شوند ، مشروط بر اینکه از رعایت قوانین فاصله و بهداشت اجتماعی پیروی کنند. تعداد شرکت کنندگان در رویدادهای خارج از منزل 5000 نفر است.
همچنین در rt.com
وضعیت ویروس کرونا در آلمان “بسیار جدی شده است” ، زیرا برلین 4 کشور اروپایی را “مناطق خطرناک” اعلام کرددر عین حال ، محدودیتی در تعداد افراد مجاز در اجتماعات مذهبی یا اعتراضات وجود ندارد. اگرچه انتظار می رود بیش از 100 نفر در یک تجمع شرکت کنند ، ماسک صورت اجباری است.

مرکز کنترل بیماری رابرت کوچ (RKI) وضعیت ویروس کرونا را در آلمان توصیف کرد “بسیار جدی“روز پنجشنبه ، زیرا تعداد عفونت های روزانه در حال افزایش است. حدود 418.005 نفر از ابتدای شیوع بیماری همه گیر از روز شنبه آزمایش Covid-19 را در آلمان انجام دادند ، از جمله بیش از 10 هزار نفر که در معرض این بیماری قرار گرفتند.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *