پلیس در حال تعقیب پدوفیلی از سیزدهمین طبقه FINOR WINDOW به مظنون شدن در قزاقستان می رود – RT World News

یک افسر پلیس جسور از یک پنجره طبقه 13 بیرون پرید زیرا او یک فرد مظنون به تعرض جنسی یک دختر نوجوان را تعقیب کرد. پلیس نه تنها مرد ، بلکه حتی موفق شد مظنون را نیز بدست آورد.

سرلشکر پلیس باکیتژان باکیروف برای دستگیری مردی که پیش از این به یک آپارتمان در بزرگترین شهر قزاقستان ، آلماتی ، شکسته بود ، مشغول سرقت بودجه زیادی بود و تجاوز جنسی به یک دختر 15 ساله.

بیشتر بخوانید

باكیروف به عنوان لوله كش برای ورود به داخل آپارتمان اجاره ای مظنون ، واقع در طبقه سیزدهم یك ساختمان مسكونی ، قرار گرفته بود. با این حال ، با درک اینکه چیزی درست نیست ، متهم به جرم تلاش برای فرار ، تصمیم به پرش از پنجره در یک حرکت خودکشی نزدیک داد.

یک طبقه 13 به طور معمول بیش از 30 متر ارتفاع دارد ، اما پلیس اختصاصی بدون هیچ تردیدی به دنبال مظنون فراری بود.

“فقط یک فکر در ذهن من وجود داشت – من باید او را بازداشت کنم! من به هیچ چیز دیگری فکر نمی کردم. حتی نمی فهمیدم چگونه این پرش را کردم ، اما هیچ ترسی وجود نداشت.” باكیروف در مصاحبه ای با وب سایت پلیس قزاقستان به یاد آورد.

حرکت بثورات خوب می توانست برای افسر خاتمه یابد ، اما خوشبختانه او روی یک تراس که فقط دو طبقه زیر آن قرار داشت ، فرود آمد. “من هیچ ایده ای نداشتم که آنجا باشد ، “ او گفت.

اخبار مرتبط  ناسا هشدار داد که این سیارک با قطر 25 متر در این هفته پرواز می کند ، دو سنگ فضایی حتی بزرگ تر نیز باید بلافاصله پس از آن دنبال شوند - RT World News

مظنونی که پنجره را به عنوان یک مسیر فرار انتخاب کرده بود ، ظاهراً از تراس خبر داشت. با این حال ، به عنوان Bakirov او را به دست آورد و تا رسیدن قدرت از تقویت او خیلی کمک نکرد. و این 36 ساله با وجود شکستگی جدی پا در پاییز ، همه این کارها را انجام داد.

مأمور اعتراف كرد كه تنها پس از اتمام همه چيز ترسيد. وی گفت: یک احتمال واقعی وجود داشت که این مرد فقط سعی در خودکشی داشته باشد تا از پاسخ دادن به جنایات خود اجتناب کند. اما گرفتن پدوفیلی برای باکیروف که خود پدر شش نفره است ، شخصی شد.

این پلیس قهرمان پس از این قسمت به مدال تعلق گرفت. وی قبلاً سه عمل جراحی را روی پای مصدوم خود انجام داده است ، اما پزشکان نسبت به پیش آگهی خوشبین هستند. “آنها می گویند من می توانم به زودی مجرمین را تعقیب کنم ،” باكیروف گفت.

این کل حادثه یادآور صحنه ای از کمدی ضربه پلیس ‘The Other Guys’ است که در آن دو کارآگاه فوق العاده با بازی Dwayne ‘The Rock’ جانسون و ساموئل ال جکسون تصمیم می گیرند که از پشت بام ساختمان بلند در حین تعقیب پرش کنند … اما در پایان نه به عنوان باکیروف خوش شانس.

https://www.youtube.com/watch؟v=MvkN3003iU4

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *