پلیس در کاتالونیا به دلیل برکناری رئیس جمهور منطقه با سر خوکها بمباران کرد – RT World News

پس از تصمیم دادگاه عالی اسپانیا در مورد تأیید تعلیق رئیس منطقه ای کویم تورا ، صدها معترض به خیابان ها ریختند ، برخی از آنها با سر خوکها پلیس را به شدت مسلح کردند.

این اعتراضات توسط کمیته های دفاع از جمهوری سازماندهی شده بود و هواداران خیابان های پایتخت منطقه کاتالونیا را پر کردند تا خشم خود را نسبت به این تصمیم ابراز کنند و همچنین عصبانیت روزافزون خود را از برخورد مادرید با بیماری همه گیر ویروس کرونا نشان دهند.

https://www.youtube.com/watch؟v=4ehg3sIgWPA

هنگامی که معترضان به دفتر دادستانی عمومی رسیدند ، با مانعی که پلیس ، Mossos d’Esquadra برپا کرده بود ، متوقف شد ، در آن زمان آنها با سر گرازهای بریده شده بمباران افسران را آغاز کردند. رسانه های محلی گزارش کردند که دست کم پنج بازداشت در جریان راهپیمایی ها صورت گرفته است.

سطل های زباله را به آتش کشیدند و معترضین همچنین مجبور شدند دروازه های پارک سیوتادلا را باز کنند که از ساعت 4 بعد از ظهر روز دوشنبه بسته شده بود. سر خوک ها نیز در خارج از وزارت دادگستری رها شدند.

اخبار مرتبط  توییتر به کاربران هشدار می دهد در مورد زبان "HARMFUL" خود ، قبل از اینکه صدای جیر جیر شود - RT World News

سازمانهای طرفدار استقلال در پاسخ به تصمیم دادگاه ، به عنوان فریاد ، خواستار تجمع در سراسر منطقه شدند “یک قدم به عقب نیست! استقلال!” و “خیابان ها همیشه از آن ما خواهند بود!” در تظاهرات زنگ زد.

در طول راهپیمایی ها فراخوان های مکرر برای آزادی زندانیان سیاسی و تعیین سرنوشت کاتالان وجود داشت ، “نیروهای اشغالگر بیرون می آیند!”

در این میان ، تا زمان برگزاری انتخابات ، تورا به طور موقت توسط معاون رئیس جمهور خود ، پر آراگونز ، جایگزین خواهد شد.
همچنین در rt.com
دادگاه عالی اسپانیا تأیید کرد که کویم تورا ، رهبر کاتالان مجبور به کناره گیری خواهد شد ، که احتمالاً باعث انتخابات می شودفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *