پلیس دیده بان پزشکان پاکستانی را در جریان اعتراض شدید به عدم وجود وسایل محافظتی در اثر افزایش Covid-19 دستگیر کرد – RT World News

گروهی از پزشکان پاکستانی پس از مراجعه به خیابان ها برای اعتراض به کمبود تجهیزات محافظتی برای کارکنان مراقبت های مقدم جبهه که در حال حمله به کرونور هستند ، با پلیس درگیری کردند. درگیری ها منجر به ده ها بازداشت شد.

روز دوشنبه با پیاده شدن از بیمارستان مدنی کویته به سمت دفتر وزیر محترم محلی ، اعضای انجمن پزشکان جوان (YDA) به اجرا در آمدند تا خواستار حمایت بهتر از معالجه بیماران Covid-19 شدند. با وجود این ، پزشکان دارای جسارت باتوم بودند که اعتراض شدید خیابانی را پراکنده کردند و درست یک روز پس از آزمایش حدود 13 پزشک در این شهر برای این بیماری مثبت شدند.

https://www.youtube.com/watch؟v=zaq6fSKiCQE

“دهها” معاون بازرس پلیس کویته ، رضازا چما گفت ، اگرچه منکر استفاده از باتوم برای هر یک از تظاهرکنندگان شد ، اما در عوض گفت: “نزاع” پس از تلاش برخی از پزشکان ، این بیماری رخ داد “موانع متقابل” خارج از دفتر رئیس وزیر

به دنبال دستگیری های روز دوشنبه ، یاسر آچاکزی ، رئیس محلی YDA ، گفت که این گروه بیمارستان های دولتی را تحریم می کنند ، وعده می دهند که “تعلیق” خدمات آنها به دلیل “قدرت بالا از [the] پلیس.”
همچنین در rt.com
هند و پاکستان قطارها را به بیمارستان های Covid-19 متحرک تبدیل می کنند (عکس ، فیلم های ویدئویی)شیوع coronavirus از زمان اولین بار در کویته واقع در جنوب غربی استان بلوچستان پاکستان به سرعت جابجا شد و کمتر از 2 هفته پس از تایید اولین پرونده در آنجا به بیش از 100 مورد رسید. ده ها تن از کارمندان مراقبت های بهداشتی در سراسر پاکستان آزمایش ویروس مثبت کرده اند ، در همین حال ، یک ماه گذشته پزشک و یک پرستار را کشته است.

اخبار مرتبط  مظنونان به ضرب و شتم متعدد در مطب پزشك در كلن ، مظنون به فرار - RT World News

جم کمال خان ، رئیس بلوچستان ، روز دوشنبه در توئیتی اعلام کرد که با YDA و “مطمئن [them] ما جدی هستیم “ در مورد پرداختن به نگرانی های آنها ، اگرچه به نظر می رسد نذر اقدامات کمی برای جلب پزشکان انجام داده است.

براساس اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جان هاپکینز ، پاکستان 3،766 مورد Covid-19 را در مرزهای خود و حدود 53 تلفات تأیید کرده است. در هفته گذشته ، این کشور علیرغم تدابیر بستن در سراسر کشور که برای کند کردن شیوع این بیماری اعمال شده است ، تعداد عفونت های خود را بیش از 1800 نفر افزایش داده است ، در مدت چند روز تقریباً دو برابر می شود.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *