پلیس ضد شورش با خودروی زرهی مستقر شده برای بیرون راندن کمون “anarcha-queer-feminist” در برلین (VIDEOS) – اخبار جهانی RT

پلیس برای اخراج فعالانی که “غیرقانونی” یک ساختمان آپارتمانی را در برلین “اشغال کرده بودند” فرستاده شده است. پس از یک وقفه کوتاه ، مأموران از طریق بالکن وارد مجموعه شدند.

ده ها افسر پلیس علیه فعالانی که خود را در داخل یک مجتمع آپارتمانی در منطقه فردریش شااین برلین حصار بسته بودند ، مستقر شدند. هنگام استقرار واحد پلیس در پشت بام ، یک خودروی زرهی در خارج از ساختمان مشاهده شد. برق و آب در مجتمع قطع شد.

در ساعت 7 صبح به وقت محلی ، پلیس به فعالان دستور داد ساختمان را خالی کنند و اعلام کرد که الف “تخلیه اجباری” پس از آنكه آنها از رفتن داوطلبانه خودداری كردند ، صورت می گیرد.

اخبار مرتبط  دانشمندان پیشنهاد می کنند که در نظریه جدید وحشی حیات می تواند ستارگان درون را تشکیل دهد - RT World News

این ساختمان ، معروف به “Liebig 34” و با نقاشی های دیواری پر جنب و جوش و پرچم های مختلفی که بر دیواره های آن پاشیده شده قابل تشخیص است ، محل زندگی این مکان است “پروژه خانه فمینیسم anarcha-queer-feminist” با توجه به حساب رسانه های اجتماعی آنها. “شما هرگز فمینیسم عجیب را بیرون نخواهید زد” درست زمانی که افسران قصد داشتند به ساختمان حمله کنند ، فعالان آنلاین نوشتند.

به گفته رسانه های محلی ، پلیس سرانجام موفق شد از طریق بالکن به داخل مجموعه نفوذ کند. این فعالان در توییتر خود نوشتند که مردم در حال جنجال هستند “به تدریج از خانه بیرون کشیده شد.”

سپس ویدئویی که در شبکه های اجتماعی منتشر شد ، مأموری را نشان می داد که شخصی را به بیرون از ساختمان منتقل می کند.
همچنین در rt.com
تماشا کنید درگیری پلیس آلمان با ضد فاشیست هایی که سعی در جلوگیری از راهپیمایی نئونازی ها در روز وحدت کشور دارندفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *