پلیس ضد شورش پاریس از گاز اشک آور و اسپری فلفل برای پراکنده کردن دانشجویان معترض به دلیل ناکافی بودن اقدامات Covid-19 استفاده کرد – اخبار جهانی RT

پلیس فرانسه برای جلوگیری از محاصره در خارج از حداقل 10 دبیرستان پاریس در حالی که دانش آموزان اعتراضات خود را نسبت به پروتکل های ویروس کرونا با عدم اجرای صحیح سال تحصیلی جدید در این کشور برپا کردند ، گاز اشک آور مستقر کرد.

صدها دانش آموز دبیرستانی در پایتخت فرانسه روز سه شنبه ، یک روز پس از بازگشایی مدارس برای یک دوره جدید در سراسر فرانسه ، به فاصله ناکافی اجتماعی و اقدامات کاهش ویروس کرونا اعتراض کردند – کمتر از یک هفته پس از ورود دومین کشور به محاصره دوم Covid -19 مورد.

دانش آموزان با استفاده از سطل زباله ورودی های حداقل ده مدرسه در پایتخت را مسدود کردند ، که در اوضاع بدترین تنش در دبیرستان The Colbert در منطقه 10 شهر و مدرسه Sophie-Germain در منطقه 4 وجود داشت.

مأموران پلیس زره پوش که ماسک داشتند ، بسیاری از آنها با سپر زره پوش بودند ، برای پراکنده کردن دانشجویان ، گاز اشک آور مستقر کردند و حتی روزنامه نگاران را برای پوشش اخبار معترضین رو به رو کردند. گفته می شود حدود 60 دانش آموز به دلیل مشارکت در این اغتشاش جریمه شدند.

“ما احساس امنیت نمی کنیم ،” هلن بوچر ، دانش آموز دبیرستان ، در میان اعتراضات به پخش کننده BFM گفت. “همه ما حتی اگر ماسک هم بزنیم در اتاق هایی که تهویه خوبی ندارند شلوغ شده ایم.”

پیش از این ، بسیاری از دانش آموزان فرانسوی ویدیوهایی را به اشتراک گذاشتند که ادعا می کردند ازدحام شدید در مناطق مشترک در مدارسی است که روز دوشنبه درهای خود را برای سال تحصیلی جدید باز کرده اند.

اخبار مرتبط  ایران ادعای ایالات متحده مبنی بر در اختیار گرفتن طلای ونزوئلا را به عنوان پرداخت کمک های اقتصادی رد کرد - RT World News

جمعی از یک معلم نامیده می شود برای افزایش پروتکل های مناسب برای محافظت از دانش آموزان و معلمان در دوره جدید ، در میان افزایش موارد ویروس کرونا و قفل جدیدی که موسسات دانشگاهی از آن معاف هستند.

این مدارس علیرغم ورود فرانسه به قفل ویروس کرونا در هفته گذشته ، با محدودیت های جدید حداقل تا 1 دسامبر ادامه دارد ، از شهروندان فرانسوی مجاز است یک ساعت در روز در 1 کیلومتر از خانه خود ورزش کنند ، از آنها خواسته می شود از خانه ای که در آن کار می کنند کار کنند. ممکن است ، و فقط ممکن است برای خرید کالاهای اساسی و قرارهای پزشکی ترک کنید.
همچنین در rt.com
Covid-19: 1 پاریسی هر 30 ثانیه آلوده می شود و ویروس برای کریسمس متوقف نمی شود – وزیر بهداشت Veranدر همین حال ، فرانسه گزارش داد که روز گذشته دوشنبه 52.518 مورد جدید Covid-19 ثبت شده است ، زیرا تعداد کشته شدگان آن 416 افزایش یافته و به 37435 نفر رسیده است. وزیر بهداشت اولیویه وران ادعا کرد که معادل یک پاریسی در هر 30 ثانیه با نرخ فعلی به ویروس کرونا آلوده می شود ، در حالی که هر 15 دقیقه یک بیمار دیگر Covid-19 در بیمارستان بستری است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *