پلیس های اوسی پس از سوار کردن وی با ماشین و لگد زدن به او در هنگام دستگیری خشونت آمیز ، انسان را در کما رها می کنند – اخبار جهانی RT

یک مرد ویکتوریا پس از دستگیری وحشیانه ای که در آن پلیس با یک دستگاه کروزر او را کوبید قبل از آنکه یکی از افسران پاسخ دهنده سر او را در حالی که همکارانش او را پایین نگه داشتند ، با یک کماج ناخوشایند مواجه شد ، در کما قرار گرفت.

گفته می شود این مرد ، به نام تیموتی اتكینز ، با اختلال دوقطبی زندگی می كند و بیش از یك روز در انتظار كمك بهداشت روانی در نزدیكی بیمارستان شمال در Epping ، درست در شمال ملبورن بود ، قبل از آنكه دست از كار بکشد و بیرون برود.
همچنین در rt.com
“نمی توانم نفس بکشم”: زن آوسی در مشاجره ای چشمگیر با پلیس در ایست بازرسی قفل از اتومبیل کشیده شد (ویدئو)بيمارستان با مراجعه به پليس ، كه مدت كوتاهي بعد از آن در ساعت 4:10 بعد از ظهر به وقت محلي در روز يكشنبه وارد شد.

گروه های حقوق مدنی پس از به اشتراک گذاشتن تصاویر دلخراش این حادثه بسیار خشن در فضای آنلاین ، خواستار تحقیق مستقل از افسران پاسخ دهنده هستند.

هشدار: ممکن است بعضی از بینندگان این فیلم ها را ناراحت کننده بدانند.

در ویدئو اول ، اتکینز دیده می شود که قبل از اینکه برگردد و از ماشین پلیس در حال تردد متوقف شود ، از ترافیک متوقف شده عبور می کند ، سپس با سرعت به داخل او می رود و او را به زمین می اندازد.

فیلم شاهد عینی دیگری که چند دقیقه بعد شلیک شده است نشان می دهد حداقل پنج افسر پلیس در تلاشند اتکینز را مهار کنند قبل از اینکه یکی از گروه ها روی سر او بخورد.

“آیا تو ** شاه شوخی می کنی؟” یک تماشاچی داد می زند.

اتكینز اندكی پس از دستگیری سریعاً به بیمارستان منتقل و به كما برده شد.

“این مانند تماشای ویدیویی از آمریکا یا بیروت است” پدر اتكینز به روزنامه هرالد سان گفت و افزود كه پسرش بیماری روانی شدیدی دارد اما سابقه خشونت ندارد.

اخبار مرتبط  پلیس پس از خودکشی سلاح گرم در داخل فرانسه ، دادگاه در جنوب فرانسه را تخلیه کرد - RT World News

“پلیس بالاتر از قانون نیست ، آنها باید پاسخگو باشند. آنها او را لگد می زدند و او حتی مقابله نمی کرد. این بسیار زیاد بود. “

سخنگوی پلیس ویکتوریا تأیید کرد که در حین دستگیری از اسپری OC استفاده شده است و پاسبان ارشد تیم واکنش حوادث بحرانی که سر این مرد را لگدمال کرده است در انتظار بازبینی است.

“در طی این حادثه بسیار پویا ، یک افسر پلیس مورد حمله قرار گرفت و اسپری OC قبل از دستگیری مرد 32 ساله ، بدون آدرس ثابت ، مستقر شد و سپس برای ارزیابی به بیمارستان منتقل شد.” سخنگوی پلیس ویکتوریا گفت ، افزود که اتکینز “به یک ماشین پلیس آسیب رسانده است.”

فرماندهی استانداردهای حرفه ای پلیس تحقیق در مورد دستگیری را آغاز کرده و خانواده اتکینز در حال بررسی اقدامات قانونی علیه پلیس ویکتوریا هستند.

واکنش های آنلاین یکی از انزجارها و انزجارها بوده است ، زیرا پلیس ویکتوریا در هفته های اخیر به دنبال تعدادی از حادثه های برجسته بیشتر تحت نظارت پلیس سنگین و اغلب خشن قرار گرفت.

“در نقطه ای که او از آنها دور می شود ، پلیس چه توجیهی ممکن است برای رانندگی به او داشته باشد؟ غیر از اینكه آن فرد قصد داشته باشد یك حادثه ترورى ایجاد كند. “ گریگور هاسپر ، وکیل گروه ناظر پروژه پاسخگویی پلیس ، گفت.
همچنین در rt.com
“پیاده روی آزادی” ضد قفل ملبورن در حالی دستگیر می شود که پلیس از تعداد معترضین بسیار بیشتر است (ویدئو)فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *