پلیس هند پس از تلاش برای متوقف کردن راننده ، روی کاپوت اتومبیل خود را به مدت 400 متر در حال حرکت می کشد – RT World News

یک پاسبان پلیس راهنمایی و رانندگی دهلی روی کاپوت اتومبیل قرار داشت و پس از تلاش برای جلوگیری از زمین خوردن ، 400 متر او را کشیدند و سعی کرد راننده آن را متوقف کند.

فیلم شبیه فیلم اکشن از این حادثه روز پنجشنبه منتشر شد ، پس از آنکه پلیس ، ماهیپال سینگ یداو ، مانور شجاعانه عصر دوشنبه را در شهر دهلی شمال هند انجام داد.

در ویدئویی که توسط دوربین های مداربسته گرفته شده است ، دیده می شود که پاسبان بر روی سرپوش اتومبیل کشیده می شود ، زیرا راننده به نظر می رسد در امتداد جاده به منظور ایجاد لرزش در مقابل ، ژیگ زاگ بزند. راننده سرکش سرانجام موفق می شود وقتی پلیس پس از یک تکان شدید از ماشین می افتد.

یداو گفت که راننده در ابتدا سرعت خود را کم کرد ، اما وقتی پاسبان به او نزدیک شد ، ناگهان سرعت گرفت. “من در تلاش برای فرار از زیر رانندگی و گرفتن به برف پاک کن شیشه جلو اتومبیل افتادم ،” به گفته هندوستان تایمز ، پاسبان یادآوری شد.

اخبار مرتبط  کامالا هریس ، که توسط کمدین های روسی "گرتا تونبرگ" شناخته شده است ، "مورد تحریک" قرار گرفته است ، اما "توافق" را در مورد ترامپ قبول می کند - RT World News

یداو اضافه کرد که او “مکررا” از راننده خواست تا متوقف شود ، اما در عوض او به کشیدن قانون شکن ادامه داد “برای 300-400 متر.”“او بعد از افتادن من از سرپوش ، به سرعت دور شد” یداو نتیجه گرفت.
همچنین در rt.com
WATCH: افسر پلیس کالیفرنیا کاربر ویلچر گیر کرده در مسیر قطار را از مرگ حتمی با ثانیه های اضافی نجات می دهدراننده به عنوان یکی از ساکنان دهلی با نام کوچک Shubham شناخته شد. وی به جرم رانندگی عجولانه ، تعرض و “نیروی جنایی برای بازداشتن یک کارمند عمومی از انجام وظیفه.”

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *