پلیس پس از کشف نقاشی دیواری سواستیکا در ساختمان پارلمان آلمان ، تحقیق را آغاز کرد – اخبار جهانی RT

پلیس پس از پیدا شدن خراشیده شده اسواستیکا در درب آسانسور در دفاتر بوندستاگ در برلین تحقیقات را آغاز کرده است. نمایش نماد نازی در آلمان جرم کیفری است.

این کشف در ساختمان پارلمان توسط دستیار یکی از نمایندگان حزب سبز صورت گرفت ، وی روز یکشنبه عکسی از نشان ممنوع شده را در حساب توئیتر خود منتشر کرد.

“Wtf … امروز برای انجام چند کار به دفتر ، بوندستاگ رفتم و کسی این کار را روی در آسانسور خراشید ،” او نوشت.

او به سرعت پلیس را در مورد سواستیکا آگاه کرد و در همان روز کاوشگری آغاز شد.

رسانه های محلی گزارش دادند آسانسور در Jakob-Kaiser-Haus ، یک ساختمان اداری برای نمایندگان مجلس ، که بخشی از محوطه بوندستاگ است ، توسط پلیس ضبط شده است.

نمایش سواستیکا و سایر نمادهای نازی در آلمان غیرقانونی است ، این جرم سه سال حبس دارد. یک استثنا فقط برای اهداف آموزشی و هنری ایجاد می شود.

اخبار مرتبط  نتانیاهو واکسن Covid-19 را "گامی عظیم برای سلامتی" می نامد زیرا اولین اسرائیلی است که به Pfizer jab وارد می شود - اخبار جهانی RT

مقامات آلمانی زنگ خطر را نسبت به تجدید حیات احساسات راستگرایان در این کشور در پی بحران مهاجران در اتحادیه اروپا به صدا درآورده اند. در سال 2019 ، سیاستمدار طرفدار مهاجرت و عضو حزب CDU صدراعظم مرکل ، والتر لوبک ، توسط یک نئو نازی ترور شد.
همچنین در rt.com
در حالیکه آلمان گروه راست گرای افراطی را که می خواستند دیکتاتوری نازی را دوباره برقرار کنند ، پلیس به خانه های سه ایالت حمله می کنددر اوایل این ماه ، آلمان گروه افراطی راست گرایان ، Wolfsbrigade 44 را که ادعا می شد می خواست دیکتاتوری نازی را در آلمان برقرار کند ، ممنوع کرد. خانه های بسیاری از اعضای آن مورد یورش قرار گرفتند ، سلاح ها و یادگاری های نازی ها بازیابی شد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *