پلیس کانادا آتش سوزی های “مشکوکی” را بررسی کرد که باعث نابودی دو کلیسای واقع در فاصله 10 دقیقه ای – RT World News شد

پلیس استان در انتاریو کانادا تحقیقاتی را در مورد آتش سوزی های دوقلو آغاز کرد که در همان شب کلیساهای دو شهر همسایه را ویران کرد.

نیروهای اورژانس حوالی ساعت 12:30 صبح روز یکشنبه به آتش سوزی درون کلیسای تاریخی جنوبی کارادوک متحد در جامعه استراتروی کارادوک در جنوب غربی انتاریو پاسخ دادند. با این حال ، آنها برای نجات ساختار تاریخی خیلی دیر شده بودند.

“تا زمان رسیدن ما کاملاً درگیر بود” یوپ دیوئست ، معاون آتش نشانی اداره آتش نشانی Strathroy-Caradoc ، به رسانه های محلی گفت.

حدود شش ساعت بعد ، اخباری مبنی بر اینکه کلیسای آنگلیکان سنت آندرو در شهر مونسی نیز در حال سوختن است. و درست مانند Strathroy-Caradoc ، تا زمان رسیدن آتش نشانان به محل حرم کاملاً در آتش شعله ور شده بود. در هر دو حادثه جراحتی وجود نداشت.

قابل ذکر است که کلیساها فقط هفت کیلومتر (4.3 مایل) یا تقریباً 10 دقیقه با یکدیگر فاصله داشتند. این امر پلیس را به مشکوک به بازی ناپاک سوق داد.

اخبار مرتبط  تحقیقات جدید نشان می دهد که احیای جنگل های کل مناطق گرمسیری تاثیری بر تغییر اقلیم نخواهد داشت - RT World News

“ما هنوز در مراحل مقدماتی هر دو تحقیق هستیم ، بنابراین همه پیگیرها را پیگیری می کنیم ، اما بدیهی است که دو کلیسا در مجاورت نزدیک در همان زمان آتش گرفته اند بسیار مشکوک است” کوین هوو پاسبان شهرستان میدلکس به خبرنگاران گفت.

در ماه ژوئن ، یک مرد 42 ساله محلی پس از سوزاندن کلیسای تاریخی سنت جیمز آنگلیکان در پرهام ، انتاریو و اقدام به زخمی کردن یک نفر در حالی که اسلحه خود را به بیرون شلیک کرد ، متهم به اقدام به قتل و آتش سوزی شد.
همچنین در rt.com
مرد مینی ون را به کلیسای مملو از فلوریدا شخم می زند ، آتش سوزی می کند و پلیس را در یک تعقیب و گریز سریع هدایت می کند (عکس)فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *