پلیس کره جنوبی مرگ گربه های ولگرد را بررسی می کند ، زیرا سریال “قاتل گربه” برای مسمومیت 1000+ حیوان بیش از 13 سال مقصر شناخته می شود – RT World News

یک گروه مدافع حقوق حیوانات کره جنوبی از رئیس جمهور مون جائه این خواسته است تا فعالیت مردی را که گفته می شود بیش از 1000 گربه خیابانی را به قتل رسانده است متوقف کند. اکنون پلیس در حال بررسی پرونده است.

روزنامه کره تایمز گزارش داد ، مقامات در حال بررسی مرگ مشکوک چند گربه ولگرد در شهر داژئون هستند.

افسران یک لاشه و گوشت آلوده را برای تجزیه و تحلیل بردند و در حال مطالعه تصاویر دوربین مداربسته از منطقه سینتنجین در این شهر هستند. آنها همچنین در جستجوی شخصی هستند که حدود یک ماه پیش سم موش را از داروخانه محلی خریداری کرده است.

فعالان حقوق حیوانات گفتند که هر روز در حال یافتن بیش از 30 قطعه مرغ خام و پخته شده اسپری شده با ماده ای هستند که برای از بین بردن جوندگان مورد استفاده قرار می گیرد و آنها بیش از 1000 گربه مرده را در طی 13 سال گذشته در منطقه دیده اند. آنها همچنین اشاره کرده اند که مواد شیمیایی سمی باقی مانده در خیابانها همچنین می توانند به سگها و حتی کودکان آسیب برسانند.

گروه Animal Rescue Korea 119 بر این باورند که شخصی که عامل این قتل ها است مردی 70 ساله است.

اخبار مرتبط  لهستان به دنبال معرفی مزایای بازنشستگی برای سگ های پلیس و اسب ها است - اخبار جهانی RT

آنها ادعا می کنند که این مرد را در حال ترک مواد غذایی سمی در سال 2018 گرفتند ، اما گفتند که آنها نمی توانند گناه او را ثابت کنند زیرا در آن زمان هیچ مدرکی وجود نداشت که نشان دهد گربه از این غذا مرده است. در همان زمان ، آنها گفتند که مرد مسن – لقب “قاتل سینتانجین” – در حال حاضر به دلیل نقض قوانین حمایت از حیوانات 700،000 وون (622 دلار) جریمه شده است.

یک دادخواست آنلاین آغاز شد که از رئیس جمهور کره جنوبی مون جائه این خواست تا قاتل زنجیره ای گربه ها را در داژئون متوقف کند ، در میان آنچه که نامیده می شود “بی تفاوتی دولت محلی و ادارات بیش از 10 سال” این دادخواست را بیش از 43000 نفر امضا کردند.
همچنین در rt.com
“آنها توله سگها را خوردند”: در حال تحقیق در مورد لانه “اردوگاه کار اجباری” روسیه در حالی که فعالان ادعا می کنند سگهای گرسنه نوزادان خود را می خورندفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *