پلیس کوید به خانه کانادا حمله کرد و پس از درگیری همسایه در اجتماع غیرقانونی 6 نفر ، سرنشینان را با خشونت دستگیر کرد – RT World News

ویدئویی که در شبکه های اجتماعی در حال چرخش است ، نشان می دهد که پلیس در استان کبک کانادا به خانه حمله می کند و دست کم دو نفر را دستگیر می کند ، گفته می شود پس از آنکه همسایه به مقامات گفته است که بر خلاف قوانین Covid-19 جمع شده اند.

گفته می شود این حادثه روز پنجشنبه در خانه ای در گاتینو ، درست در آن سوی رودخانه اتاوا از مرکز پایتخت کانادا رخ داده است. گردهمایی شش نفره در شب سال نو شامل افرادی از خارج از خانه بود که باعث نقض ممنوعیت این اجتماعات در کبک شد.

این ویدئو که روز شنبه درحال پخش بود ، با بیرون کشیدن پلیس توسط یک مرد از درب منزل در حالی آغاز می شود که یک فرد مسن و یک زن می خواهند او را از پشت در داخل خانه نگه دارند. این مرد توسط چندین افسر خارج از زمین با زمین کشتی گرفته می شود ، جایی که او در صورت برف به پایین سنجاق شده و دستبند بسته است. همچنین یک زن در بیرون دیده می شود ، توسط مأموران دستبند زده و از پشت مهار می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=7olsVik55fQ

پلیس به ژورنال فرانسوی ژورنال مونترال گفت که آنها در حال کار بر روی یک “شکایت شهروند” هنگامی که آنها پس از آنکه از دریافت اخطار امتناع ورزیدند و داوطلبانه به تجمع خود پایان دادند ، با ساکنان خانه روبرو شدند شش افسر در fracas شرکت داشتند. جریمه نقض ممنوعیت تجمع به ازای هر نفر 1546 دلار (CAD) است.

نخست وزیر کبک ، فرانسوا لگولت گفته بود که افراد اجازه دارند از 24 تا 27 دسامبر در گروه های حداکثر 10 نفره جمع شوند اگر یک هفته قبل و بعد از جلسات خود را قرنطینه کنند. اما در تاریخ 3 دسامبر ، به دلیل افزایش عفونت های Covid-19 ، او تجمع اجتماعات را در بیشتر استان ممنوع کرد. یک استثنا که وی مجاز بود این بود که افرادی که تنها زندگی می کنند یک بازدید کننده داشته باشند ، به شرطی که ماسک استفاده شود و افراد در فاصله ایمنی از یکدیگر باشند.

اخبار مرتبط  ارتش اسرائیل در پاسخ به موشک های شلیک شده به اسرائیل در کریسمس (VIDEOS) به چندین "هدف تروریستی" در غزه حمله می کند - RT World News
همچنین در rt.com
صاحب بار نیویورک که میخانه خود را منطقه ای خودکار اعلام کرد و از دستورات Covid-19 سرپیچی کرد ، به جرم سرویس دهی به مشتریان دستگیر شدبنیانگذار Rebel News عزرا شام از جمله افرادی بود که از این ویدئو خشمگین بودند و گفت پلیس وارد صحنه شد “به سبک گشتاپو ، تعرض به شهروندان.”

روزنامه نگار Cassandra Fairbanks ، که منتقد صریح قفل های گسترده ناشی از همه گیری است ، از ساکنان خواست “جنگیدن” برای حقوق خود ، این واقعیت را که مردم ممکن است چنین حملات پلیس را تأیید کنند ، خواند “ترسناک.”

ناظر دیگری عقیده داشت که رانت توسط حسادت رانده می شود. “قصه ای به قدمت زمان: افراد بدبختی که بر روی انسانهای خوشحال ترد می کنند ، معروف به بدبختی شرکت را دوست دارد.”

از قضا ، پلیس گاتینو تنها زمانی به مکالمه پیوست که یکی از مفسران توئیتر به این نکته اشاره کرد که افسری که در دستگیری ماسک نداشته است. “ابتدا دو افسر نقاب خود را پوشانده بودند و بیرون از خانه با صاحب خانه صحبت می کردند ،” پلیس توییت کرد. “برخی از افراد پرخاشگر شدند. یک مرد چند بار به صورت خود یک مأمور زد. از افسرانی که ماسک نداشتند به عنوان پشتیبان فراخوانده شد و به دلیل شرایط اضطراری ، وقت نکردند آن را بپوشند.”
همچنین در rt.com
تماشا کنید: نوجوان استرالیایی توسط نگهبان میخانه غیرمعمول خفه شد ، ویدئو به عنوان علوفه سیاسی ANTI-MASK مورد استفاده قرار گرفتاین داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *