پلیس WATCH به دلیل وقوع درگیری در اعتراض کارگران بهداشتی پاریس ، پرستار Covid-19 را به طرز وحشیانه ای بازداشت – RT World News

ویدئویی منتشر شده است که نشان می دهد چند افسر پلیس فرانسه در حین اعتراض کارگران بهداشتی در پاریس ، زنی را با لباس پزشکی سفید دور هم جمع کردند. مأموران را می توان در حالیکه التماس می کند برای کمک به او در حال کشیدن موها دانست.

این فیلم تکان دهنده ، که در روز سه شنبه در اعتراض در پایتخت فرانسه فیلمبرداری شده است ، نشان می دهد که یک پلیس با وسایل ضد شورش کامل ، زن میانسال را به موها می کشد و در تلاش آشکار برای بازداشت وی ، مرتباً در مقابل یک درخت کتک می زند.

از آنجا که زن آشفتگی به وضوح در زمین است ، ماموران پشتیبان به صحنه می روند و سرانجام معترض زانو زده را به پاهای خود مجبور می کنند. در حالی که او را دور می کنند ، می توان یکی از مأمورین را که موهایش را می کشید ، دید.

زنی که پیشانی او در مرحله نمایش خون ریزی شده است ، می تواند در حال فریاد زدن باشد “لطفا” و درخواست ونتولین ، استنشاقی برای متوقف کردن حمله ناگهانی آسم. “من آسم دارم” او به مأمورین می گوید که دستگیری او را انجام می دهند ، و ظاهراً به خواستهای وی توجه چندانی ندارند.

زنی که خودش را به عنوان دختر معترض معرفی کرد ، به توییتر رفت تا صدای خشم خود را از این ویدئو ابراز کند و رفتار مأموران دستگیر را محکوم کرد.
همچنین در rt.com
برخورد پلیس پاریس با معترضین در تظاهرات کارمندان بهداشت و شلیک گاز اشک آور (VIDEO)اخبار مرتبط  پلیس خیابان های نانت را با گاز اشک آور در 1 سالگرد درگذشت انسان در هنگام حمله به یک مهمانی پاکسازی کرد - RT World News

ایمن ملاز گفت که مادرش پرستار است که در طول بحران Covid-19 در بیمارستان بستریهای طولانی کار کرده است ، “بین 12 تا 14 ساعت در روز” برای سه ماه گذشته

ملاز افزود: مادرش 50 سال سن دارد و به آسم مبتلا شده است. او اشاره شد که با پلیس تماس گرفته شده بود ، و اطمینان داد كه اگر مادرش نبود ، مادرش از حضانت آزاد می شود “هر کاری کردی” قبل از پخش صحنه های مزاحم

ملاز اصراربا این حال ، وجود دارد “بدون توجیه” برای اینکه چگونه در درجه اول با مادرش رفتار شده است

پرستار در اعتراض به وزارت بهداشت به معترضان پیوست و خواستار افزایش دستمزد شد ، دقیقاً مانند هزاران تن از همکارانش که احساس رهائی از سوی دولت کردند و هشدار دادند که کورو ویروس سیستم مراقبت های بهداشتی فرانسه را در آستانه فروپاشی قرار داده است.

حدود 30 نفر دستگیر شدند که حدود 18،000 معترض در روز سه شنبه برای تجمع منابع در کارمندان مراقبت های بهداشتی در پاریس تجمع کردند. راهپیمایی ها تا حدود زیادی صلح آمیز باقی ماندند ، اما درگیری های پراکنده ای بین معترضین و پلیس رخ داد ، که مقامات “آنارشیست ها” را مقصر دانستند. معترضان دیده می شدند که سنگ ها و بطری های شیشه ای را به سمت مأموران پرتاب می کردند و در یک نقطه واژگون می شوند. پلیس با گاز اشک آور و باتوم پاسخ داد.

دو فیلمبردار RT RT در جریان این درگیری ها پس از اصابت سنگ با آنها زخمی شدند. توسط پزشکان به آنها در محل کمک می شدند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *