پناهندگان روآندایی که به عنوان داوطلب اهریمنی مشغول فعالیت هستند ، اعتراف می کند که کلیسای جامع نانت را به خوبی تنظیم کند – وکالت – RT World News

مرد 39 ساله ، که قبلاً بازداشت شده بود ، توسط پلیس فرانسه مورد بازجویی و آزادی قرار گرفت ، با اعتراف به شروع آتش سوزی در کلیسای جامع قرن 15th در غرب غربی نانت ، دوباره بازداشت شد.

کلیسای جامع چشمگیر نانت سنت پیتر و سنت پاول در 18 ژوئیه قربانی آتش سوزی شدند که در آن زمان چندین آتش نشانی برای بیرون راندن شعله های آتش تلاش کردند. با شروع داستان ، محققان ثابت كردند كه آن مرد – كه به عنوان سرور محراب كار مي كرد – كسي بود كه ساختمان را براي شب تعطيل كرد.

وی هفته گذشته به طور خلاصه توسط پلیس بازداشت شد اما پس از آن آزاد شد زیرا کارآگاهان نتوانستند وی را به آتش سوق دهند. با این وجود ، اواخر روز شنبه ، وی قبل از بازداشت قبل از محاکمه به آتش سوزی متهم شد ، رسانه های فرانسوی گزارش دادند ، با استناد به این وکیل 39 ساله.

اخبار مرتبط  بارسلونا محاکمه سه مرد را به اتهام ارتباط با وحشیانه وانت در سال 2017 آغاز کرد - اخبار جهانی RT
همچنین در rt.com
آرسون به عنوان کلیسای جامع گوتیک “آتش سوزی بزرگ” در نانت فرانسه ، مظنون است ، اما خسارت “قابل مقایسه نیست” با نوتردام (VIDEOS)“مشتری من همکاری کرد [with police]، “ گفت: وکیل کوینتین چابر. این مرد مورد نظر به دادگاه دادرس گفته است كه سه آتش سوزی را در کلیسای جامع روشن كرده است كه این امر صدمات سنگینی به ارگان كلیسای جامع قرن هفدهم وارد كرده است.

او هست “با پشیمانی مصرف می شود و از بزرگی حوادث غافلگیر می شود ،” اما احساس می کند “آزاد” Chabert پس از پذیرش درگیری ، اعلام کرد.

به گزارش BFMTV ، پیر سونز ، دادستان نانت در بیانیه ای گفت: این مأمور آتش سوزی اکنون می تواند با حكم 10 سال زندان و 150 هزار یورو (175000 دلار) جریمه روبرو شود.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *