پناهگاه مهاجران برای خردسالان بدون نظارت در یونان پس از شیوع ویروس کرونا قرنطینه شد – اخبار جهانی RT

یک مرکز مهاجر برای افراد زیر سن قانونی بدون همراه در خارج از آتن پس از آزمایش مثبت 28 نفر برای Covid-19 قرنطینه شد. تیمی از کارگران پزشکی به مرکز آلوده اعزام شده اند.

اواخر روز دوشنبه شیوع این بیماری در پناهگاهی واقع در حومه جنوبی آتن ، ویروناس ، شناسایی شد.

به نظر می رسد شیوع بیماری در این مرکز شدید باشد. فقط پنج آزمایش منفی بود ، در حالی که 20 مهاجر و هشت کارمند از نظر Covd-19 مثبت بودند. انتظار می رود نتایج آزمایشات دیگر به زودی برگردد.

“با توجه به بار اپیدمیولوژیکی تأیید شده در پناهگاه اطفال خردسال بی سرپرست در ویروناس ، آتیکا ، پس از بازرسی توسط سیستم بهداشت ملی … رژیم محدودیت هایی اعمال شده است” دبیرخانه عمومی حفاظت از مدنی یونان در بیانیه ای گفت.

دسترسی به تاسیسات محدود شده است و پناهگاه با تمام موارد ضروری در حالی که از تماس با افراد حبس شده در خانه جلوگیری می شود ، تهیه می شود. تیمی از کارگران پزشکی به مرکز اعزام شده اند. قرنطینه قرار است دو هفته طول بکشد ، اگرچه در صورت وخیم شدن وضعیت ممکن است طولانی شود.

اخبار مرتبط  پیش بینی آژانس هواپیمایی هواپیمایی سازمان ملل متحد 1.5 میلیارد بیلیون مسافر هوایی در سال 2020 در اثر بحران Covid-19 - RT World News
همچنین در rt.com
یونان برای ورود به سوئد ، اسپانیا و 3 ایالت دیگر نیاز به آزمایش ویروس کرونا داردتاکنون ، یونان نسبتاً خفیف توسط شیوع ویروس کرونا دیده شده است. کشور 10.7 میلیون نفری در کل فقط 10 هزار مورد را ثبت کرده است که شامل 260 مورد مرگ است.

در سراسر جهان ، Covid-19 بیش از 850،000 نفر را به قتل رسانده است ، در حالی که طبق آخرین آمار از دانشگاه جان هاپکینز ، تعداد موارد تایید شده به 25.5 میلیون نفر رسیده است. ایالات متحده ، برزیل و هند همچنان متضررترین کشورها هستند که بیش از نیمی از ویروس کرونا ویروس جهانی را تشکیل می دهند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *