پنل WHO از دولت ها می خواهد که تجربه “مبارزه موثر” علیه Covid-19 را به اشتراک بگذارند – اخبار جهانی RT

یک هیئت سازمان جهانی بهداشت (WHO) از دولتها خواسته است تجربیات خود را در زمینه مقابله با ویروس ویروس جدید جمع کنند و بنابراین بهترین روشهایی را که در مبارزه با بیماری همه گیر کشف یا توسعه داده اند ، انتقال دهند.

نخست وزیر سابق نیوزیلند ، هلن کلارک ، رئیس مشترک هیئت مستقل آمادگی و واکنش همه گیر ، گفت که از کشورهای عضو دعوت شده است تا در کار گروه همکاری کنند.

آ “تک سایز” وی افزود ، رویكرد نسبت به بیماری همه گیر مناسب نخواهد بود ، اما كشورها همچنان آن را مفید می دانند “به اشتراک گذاشتن تجربیات ، و در نظر گرفتن گزینه های سیاستی و راه حل های توسعه یافته توسط دیگران.”

این هیئت همچنین می خواهد یک تاسیس کند “گاهشماری دقیق” کلارک گفت ، از وقایع پیرامون ظهور Covid-19 و بررسی راهکارهای مختلف مهار در کشورهای مختلف.

یکی دیگر از رئیسان ، رئیس جمهور سابق لیبریا ، الن جانسون- سیرلیف ، گفت “برخی از کشورها به خوبی با ویروس برخورد کرده اند و ما باید بپرسیم چه چیزی را می توانیم از آنها یاد بگیریم.”
همچنین در rt.com
“روز عالی برای علم و بشریت”: Pfizer می گوید واکسن Covid-19 بیش از 90٪ در آزمایشات نهایی موثر استاخبار مرتبط  شکار برای مظنون بودن PEDOPHILE در قزاقستان به آشوب می رود - RT World News

WHO در تاریخ 30 اکتبر گفت که تیم متخصصان آن اولین جلسه مجازی را با همتایان چینی خود برگزار کردند تا منشا ویروس کرونا را که اواخر سال گذشته در چین ظاهر شد ، بررسی کنند.

با این حال ، واشنگتن روز سه شنبه ادعا کرد که شرایطی که تیم متخصص به رهبری WHO کار می کند ، نیست “شفاف مذاکره” یا در راستای وظیفه مورد توافق کشورهای عضو است.

دولت ترامپ با انتقاد از پاسخ این کشور به بیماری همه گیر ، بودجه ایالات متحده برای WHO را متوقف کرده است “طرفدار چین” موقعیت رئیس جمهور منتخب جو بایدن قصد دارد ایالات متحده را در سازمان بهداشت سازمان ملل متحد نگه دارد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *