“پنهان ایالات متحده چیست؟” پکن انتقادات واكنش Covid-19 و “ناامید” واشنگتن برای مقصر دانستن چین را مقصر می داند – RT World News

پکن از واشنگتن خواسته است تا نگرانی های شهروندان خود در مورد واکنش ایالات متحده به بیماری همه گیر Covid-19 را مورد انتقاد قرار دهد ، ضمن محکوم کردن سیاستمداران آمریکایی به دلیل تغییر مقصر مقصر بحران بر روی شانه های چین.

سخنگوی وزارت امور خارجه ، روز دوشنبه در پاسخ به سؤال خود درباره اظهار نظر در مورد تعدادی از گزارش های رسانه های آمریکایی درباره پاسخ آهسته و غالبا نادرست دولت آمریكا به بحران سلامتی ، سخنگوی وزارت امور خارجه برخی از سؤالات مطرح شده در این گزارش را بیان كرد و پرسید كه آیا واشنگتن ممكن است اطلاعاتی راجع به اطلاعات ویروس زیر فرش.

وی گفت: “اخیراً صدای بسیاری در ایالات متحده شنیده شده است که آیا دولت آمریکا به موقع و مؤثر به این بیماری پاسخ داده است؟” گنگ گفت ، با ابراز امیدواری از اینکه آمریکا بزودی به سؤالات آنها پاسخ خواهد داد.

آنها می خواستند واقعیت ها را مستقیماً بدست آورند: اولین بار چه زمانی در ایالات متحده رخ داد؟ آیا دولت آمریکا چیزی را پنهان کرده است؟ چرا اینقدر ناامیدانه به دنبال این است که مقصر سرزنش سایر کشورها و سازمان های بین المللی باشد؟

اظهارات سخنگوی در حالی صورت می گیرد كه مقامات آمریكا و قانون گذاران آمریكا یك حمله لفاظی به پكن انجام دهند ، در حالی كه هر دو حزب اصلی اعضای گفتگو را برای اعضای خود صادر كردند كه به آنها دستور می دهند تا بحث های عمومی درباره این ویروس را به سمت حمله به چین تغییر دهند. رئیس جمهور آمریكا ، دونالد ترامپ نیز در هفته های اخیر اقدام به كلاهبرداری از پكن كرده است ، و این كشور را به طور فزاینده ای متهم می كند “پوشاندن” شیوع آن با کمک سازمان بهداشت جهانی (WHO) شیوع کروناویروس ، در عین حال امتناع از رد شایعات مبنی بر اینکه احتمالاً این بیماری زا از یک آزمایشگاه چینی فرار کرده است نیز رد می شود.

اخبار مرتبط  در مورد افراد مسلح نوا اسکوشیا ، انگیزه ها و قربانیان وی چیست؟ - RT World News
همچنین در rt.com
پمپئو اظهار داشت كه ایالات متحده هرگز نمی تواند بودجه WHO را بازگرداند … زیرا چین در میان همه گیری های Covid-19 که هنوز در حال طغیان است ، 30 میلیون دلار اضافی خرج می کندبا تأکید بر اینکه هرگونه تلاش برای جلب مسئولیت بر کشورش ناکام خواهد بود ، گفت: چنگ هر دو ایالات متحده و چین بوده اند “قربانیان” ویروس ، دوبله آن “دشمن مشترک بشر”.

“چرا برخی از نیروهای سیاسی در ایالات متحده همیشه تلاش و تلاش برای حمله و بی اعتبار کردن چین از طریق وضعیت همه گیر را انجام می دهند؟” سخنگوی پرسید ، بعداً در جلسه توجیهی اضافه کرد “برخی سیاستمداران در حال دستکاری سیاسی از منشأ ویروس برای حمله و بی اعتبار کردن سایر کشورها هستند ، و تلاش های آنها موفق نخواهد شد.”

با شروع بازی سرزنش ، ایالت میسوری با تشکیل دادخواستی علیه چین – از جمله دولت های ملی ، استانی و شهرها ، از جمله نهادهای دیگر چینی – ملت را متهم کرد “ایجاد یک بیماری همه گیر جهانی” و “مرگ عظیم ، رنج و خسارات اقتصادی” ، به دنبال میلیاردها دلار در پرداخت بازپرداخت. در واقع اثبات پرونده بسیار دور آن ، موضوع دیگری است ، هرچند که هیچ مدرک قانع کننده ای از یک چینی وجود ندارد “سرپوش گذاشتن” هنوز پدیدار شده است ، در حالی که پکن اظهار داشته است که به محض دسترسی اطلاعاتی در مورد این ویروس در اختیار جامعه جهانی قرار می دهد.
همچنین در rt.com
هدف قرار دادن چین بیش از Covid-19 ، ایالات متحده و انگلیس جعبه پاندورا را باز کرده اند … آنها مسئول یک فاجعه بیشتر هستند ، آیا آنها هزینه آن را می پردازند؟فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *