پولیتیکو مجبور است مقاله خود را به عنوان گزارشی درباره “داشتن میلیون ها دلار از ترامپ” به بانک چین که توسط بانک جهانی چین تکذیب شده است ، اصلاح کند … Bank of China – RT World News

ظاهراً در پی عجله برای افشای پیوند شرورانه بین دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا و پكن ، پولیتیكو گزارش داد كه ترامپ بدهی ممتاز به بانك چین دارد ، تنها پس از صحبت های بانكی ، بی سر و صدا خود را تصحیح كرد.

در روز جمعه ، “پولیکو” گزارش داد که شریک املاک و مستغلات ترامپ ، Vornado Realty Trust که دارای 70 درصد سهام در آسمان خراش در خیابان 1290 آمریكای نیویورك است ، در سال 2012 به دنبال وام برای تصفیه مجدد این ملك بود.

حدود 211 میلیون دلار از وام تقریباً 1 میلیارد دلاری از طریق بانک مرکزی چین دریافت شده است که طبق گفته های پولیتیکو قرار بود در سال 2022 – به معنای ترامپ ، که سازمان او هنوز 30 درصد از ساختمان را مدیون است ، می توانست با درام بالقوه علاقه درام روبرو شود. قبل از انتخابات

سخنگوی پیشین رئیس جمهور باراک اوباما و شورای امنیت ملی تامی ویتور به سرعت در توییتر برداشت. صدا زدن چیزی کم از الف “داستان بلاک چین درباره بدهی عمیق مالی ترامپ به چین.” ایده های جهانی واشنگتن پست با همکاری اسحاق استون ماهی ، ستون نویس توییت کرد که “رسوایی گسترده” باید دنبال شود ، قرارداد معامله وام را توصیف می کند “یک درگیری شگفت آور و عظیم منافع با چین.”

از جمله کسانی که داستان را تبلیغ می کردند اندرو بیتس ، مدیر پاسخ سریع کمپین جو بایدن برای برنامه 2020 ، که بین ستایش ترامپ از پاسخ کروناویس چین (براساس CNN) و او طبق گزارش ها مدیون پکن بود. “ده ها میلیون”

داشتن رئیس جمهور به دلیل میلیون ها دلار طرفدار اصلی این کشور ممکن است واقعاً ناامید باشد. با این حال، گرفتن وجود دارد. یک روز پس از انتشار پولیتیکو قطعه “تحقیق” خود ، مجبور شد بی سر و صدا مقاله را اصلاح کند … پس از آن که توسط خود بانک چین رد شد.

اخبار مرتبط  کودکان جدید "سالم" می توانند بار کافی از كروناویروس برای بستری در بزرگسالان داشته باشند - یافته های جدید تحقیق - RT World News

“پس از انتشار اولین نسخه این مقاله ، بانک مرکزی چین عصر جمعه بیانیه ای صادر کرد که می گوید بدهی های خود را در ساختمان های هفته ها پس از وام 2012 در ملک فروخته است.” پولیتیکو در نسخه جدیدی از مقاله می گوید ، که تیتر آن اکنون می خواند “ترامپ ده ها میلیون بدهکار به بانک چین” به جای اینکه صدای کلیک بسیار بیشتری به گوش برسد “ترامپ ده ها میلیون دلار به بانک چین بدهکار است – و این وام به زودی قرار است.”
همچنین در rt.com
شکارچی بایدن اتهامات ترامپ را “ممنوعیت اتهامات دروغین” خوانده و از شرکت سهام عدالت چین استعفا می دهداین بانک گفت با ارائه جزئیات در مورد نحوه اداره وام از هشت سال پیش ، این بانک گفت “در طی 22 روز ، وام به ارزش اوراق بهادار شد و به آن فروخته شد [commercial mortgage-backed securities] بازار ، به عنوان یک روش معمول در صنعت است. “

بانک مرکزی چین از اواخر نوامبر 2012 هیچ گونه تملک مالکیتی در آن وام نداشته است.

اکنون ، پولیتیکو باید روبرو شود “بی کفایتی” اتهامات ، به عنوان داستان واکنش نشان می دهد واکنش های آنلاین.

“قبل از نوشتن ماجرا چگونه می خواهید با بانک چین تماس بگیرید؟ کل فرض به دلیل این بی کفایتی تغییر می کند ، “ یک نظر دهنده اشاره شد.

وی گفت: “انتخابات ریاست جمهوری فقط 6 ماه از آن زمان است. آیا این به عنوان اطلاعات غلط در انتخابات محسوب می شود؟ ” جک پوزوبیک در توییت پرسید.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *