پومپئو هنگامی که از “رژیم های اقتدارگرا” برای همین خواستگاری کرد ، در مورد حمله آمریکا به معترضین در خانه ابراز اهانت کرد – RT World News

وزیر امور خارجه آمریكا ، مایك پومپئو ، به دلیل سوء استفاده پلیس از معترضین در خانه ، هیچ ارتباطی با رفتاری كه او در “رژیم های اقتدارگرا” انتقاد می كند ، مرتكب جرم شد و این مقایسه را “غیرقابل فهم” دانست.

چهارشنبه در مصاحبه با رادیو اروپای آزاد از این سؤال که آیا پاسخ سنگین به اعتراضات “روی چمن خودشاین دیپلمات آمریکایی “به چهره آمریكا” در خارج از كشور “آسیب رسانده است” ، در این گزارشگر شكست خورد و این سؤال را “توهین
همچنین در rt.com
پومپئو می گوید ایالات متحده ممکن است تحریم ها را تحمیل کرده و تحویل های نفتی بلاروس را در جریان سرکوب پس از انتخابات به حالت تعلیق درآوردتفاوت بین ایالات متحده و این رژیم های اقتدارگرا نمی تواند واضح تر باشد، “پومپئو اصرار داشت ، با یادآوری مصاحبه کننده خود ،”ما قانون داریم ، آزادی مطبوعات و هرکدام را داریم [the protesters being arrested] موعد مقرر می شود

برای اینکه به نوعی بگوییم که اقتدار اخلاقی آمریکا با کار شگفت انگیزی که نیروهای پلیس ما ، اجرای قانون ما در سرتاسر آمریکا انجام می دهند ، به چالش کشیده شده است ، من صراحتا می توانم این سؤال را غیرقابل درک و توهین آمیز بدانم.

این اولین بار نیست که پمپئو از ناسازگاری ایالات متحده در مورد اظهارات حرمت آمیز خود در مورد سرکوب سایر کشورها یادآوری کرده است “معترضین مسالمت آمیز“- یا مطبوعات ، برای آن موضوع.

پمپئو ، مدافع سرسخت حق برخی از ساکنان هنگ کنگ برای ابراز نارضایتی خود از قانون چین با تخریب شهر خود ، با قطع رابطه بین واشنگتن واشنگتن نسبت به این افراد روبرو شد.معترضینو وحشیگری آن نسبت به برخی از معترضین Black Lives Matter در ماه ژوئن. سپس ، او نیز برداشت مفهوم “هم ارزی اخلاقی بین آنچه در این کشورها اتفاق می افتد جایی که آنها مردم خود را سرکوب می کنند“و ایالات متحده.

اخبار مرتبط  دادگاه تجدیدنظر هلند Geert Wilders را به جرم توهین به مراكشی مقصر شناخته اما وی را به جرم تحریک تبعیض تبرئه كرد - RT World News

با وجود ستایش پومپئو از “آنها”حیرت آور“کار ، پلیس های آمریکایی در چند ماه به دنبال مرگ جورج فلوید از دست پلیس در مقایسه با پلیس های چینی در کل اعتراضات هنگ کنگ ، تعداد بیشتری از افراد را کشته اند. و در حالی که دیپلمات آمریکایی چند ماه گذشته را صرف تحسین آزادی های مطبوعاتی آمریکا می کرد ، دولت ترامپ ده ها روزنامه نگار چینی را از ایالات متحده بیرون می زد و عملکرد سازمان های رسانه ای چینی را به شدت محدود می کرد.
همچنین در rt.com
قرار دادن پومپئو بر مفهوم “حقوق بشر” هشداری است كه آمریكا قصد دارد بسیاری از آنها را نقض كند.حتی دعوت وزیر امور خارجه از آزادی مذهبی به عنوان مواردی که آمریکا را حلقه می زند کمی توخالی است با توجه به اینکه اماکن عبادت آمریکایی ها ماه هاست که به دلیل بیماری همه گیر Covid-19 از انجام خدمات ممنوع شده اند ، در حالی که وال مارت ها و پیمانکاران نظامی دارند. قادر به کار بدون وقفه بود.

پمپئو آنچه را رسانه های آمریکایی “او” نامیدند ، راه اندازی کرد.تور ضد چین و ضد روسیه“در اوایل این هفته در جمهوری چک. او قول داد تحویل بدهدآزادی“به بلاروس ، جایی که یک انتخابات لغزنده به نفع الکساندر لوکاشنکو ، رئیس جمهور فعلی ، صدها هزار معترض را به خیابان ها آورده است و اعلام کردند که این رای گیری تقلب شده است.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *