پکن اعلام کرد كه آمریكا با نژادپرستی به طور كاملاً متصل به ILL با نژادپرستی ، پور اعلام كرد كه جورج فلوید تظاهرات شهرهای ایالات متحده را در هم می زند – RT World News

وزارت خارجه چین اعلام كرد كه درگذشت جورج فلوید آمریكایی آفریقایی تبار به دست پلیس مینه سوتا علامتی است كه به اندازه كافی برای تشخیص بیماری “بیماری مزمن” نژادپرستی در ایالات متحده حاد است.

تظاهرات در حال اجرا خواستار عدالت برای نمایش جورج فلوید است “شدت مشکلات نژادپرستی و خشونت پلیس در ایالات متحده ،” سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو لیجیان روز دوشنبه در یک نشست مطبوعاتی عادی به خبرنگاران گفت.

خود نژادپرستی است “یک بیماری مزمن جامعه آمریکایی” ، به نقل از خبرگزاری فرانسه ، ژائو اظهار داشت.

به نظر می رسد که اقدامات وزارت امور خارجه چین در مورد این اتهامات مربوط به همتایان ایرانی خود است که عکس یک تظاهرکننده سیاه را که به طرز جسورانه ای در خیابان های پلیس ضد شورش قرار دارد ، توییت کرد.

این عنوان از سخنرانی معروف رهبر حقوق مدنی آمریكا مارتین لوتر كینگ و اعلامیه وی استفاده می كند “من یک رویا دارم که روزی این ملت قیام کنند و معنای واقعی عقیده خود را زنده کنند:” ما این حقایق را به خودی خود می گوییم ، که همه انسانها برابر ساخته شده اند ، “ آن را می خواند

اخبار مرتبط  گزارشگر سازمان ملل رئیس جمهور آمریکا را به دلیل رکود در آزادی مطبوعات جهانی مقصر دانست - RT World News
همچنین در rt.com
ترولینگ سطح کارشناسی ارشد؟ وزارت امور خارجه ایران عکس معترض ایالات متحده را با نقل قول مارتین لوتر کینگ «برخیز» نشان می دهدصاحبنظران در چین نیز اعتراضات سراسری و نحوه برخورد دولت آمریکا با اوضاع را ارائه داده اند.

هفته گذشته ، هو شیجین ، سردبیر روزنامه جهانی “گلوبال تایمز” چین ، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا را متهم كرد كه به سمت ریاضت نسبت به تظاهرات خشونت آمیز كه در مینیاپولیس رخ داد ، شهری كه فلوید به شكنجهی توسط یك افسر پلیس به نام درك خفه شد. شووین

“لطفاً از مردم مینسوتا محافظت کنید ، درست مثل اینکه با اراذل و اوباش هنگ کنگ همدردی می کنید ،” هو توئیت کرد و با تهدید در مورد تهدیدهای رئیس جمهور ترامپ مبنی بر اعزام ارتش ، هشدار داد “اراذل و اوباش” درگیر آن “با شروع غارت ، تیراندازی شروع می شود.”
همچنین در rt.com
دموکراسی برای آمریکایی های طبقه کارگر سیاه کار نمی کند و این شورش ها آن را اثبات می کندبرای دریافت داستانهایی که رسانه های اصلی به شما نمی گویند ، در خبرنامه RT مشترک شوید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *