پیشخدمت فرانسوی به خاطر دور کردن مرد افغان به دلیل ماسک نداشتن STBBED – RT World News

یک حمله هولناک باعث تعجب لو هوار فرانسه شده است ، جایی که یک پیشخدمت رستوران زخمی از ناحیه چاقوی گور دریافت کرده و از مشتری خواسته بود قبل از ورود به یک رستوران ساحلی ، ماسک صورت اجباری خود را قرار دهد.

استفاده از پوشش صورت در مکان های عمومی در سراسر فرانسه اجباری است ، اما دفاع از قانون یا یادآوری آن در مورد مردم ، ممکن است درامی مانند درامی را رقم بزند که در چهارشنبه چهارشنبه در بندر شهر هاور رخ داده است.

در اواخر بعد از ظهر ، یک مرد 29 ساله افغان در یک رستوران محلی مشرف به یک ساحل ساحلی بی سر و صدا ترکید. بازدید کننده – مست و ماسک پوشیدن ندارد – توسط یک پیشخدمت ملاقات کرد “از او خواستم یکی را بگذارد ،” رسانه های محلی با استناد به پلیس گزارش دادند.

اختلافات کوتاه ظاهراً مقدمه خشونت بود. این مرد قبل از بازگشت برای مدتی از رستوران خارج شد و پیشخدمت را با چاقو به وی زد.

معلوم شد عده ای در مجاورت بودند که نمی توانستند عقب بایستند و خونریزی گارسون را تماشا کنند. یکی از اعضای کمیته غیرقانونی CRS ، پلیس کمکی فرانسه ، مداخله کرد و ضارب چاقوی چاقو را دستگیر کرد ، اما در این درگیری نیز زخمی شد. قربانیان بقیه به بیمارستان منتقل شدند که پلیس اعلام کرد زخم گارسون است. “جدی” اما تهدید کننده زندگی نیست. این مظنون توسط پلیس دستگیر شد که تحقیقات جنایی را آغاز کرد.

اخبار مرتبط  چاک نوریس در یوتیوب عجیب و غریب ظاهر شد VIDEO تهدید می کند که رئیس جمهور بلاروس ، لوکاشنکو را "گریه" کند - RT World News

او تنها در استفاده از خشونت برای به چالش کشیدن دستور ماسک فرانسه نیست. در اوایل ماه جاری ، یک پاریسی با استفاده از لباسشویی گفت که پس از درخواست مشتری از ماسک ، توسط یک جفت مرد با خفاش های بیس بال مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

در ماه ژوئیه ، یک راننده اتوبوس در شهر فرانسوی بایون پس از حمله‌ی اوباما توسط اوباش مورد حمله قرار گرفت که وی خواستار پوشاندن صورت خود و پیش نمایش سوار بر اتوبوس شد. راننده مغز مرده بود و باعث شد برخی از همکارانش در اعتراض به حمله وحشیانه از رفتن به محل کار خودداری کنند.

فرانسه به تازگی پس از گزارش درگیری محلی در پرونده های کووید 19 در مارسی ، به اجرای پلیس ضد شورش مشغول است. این خبر در حالی صورت می گیرد که پیوند کورو ویروس کشور از 291،000 فراتر رفته است و بیش از 30.500 نفر تاکنون به دلیل بیماری همه گیر جان خود را از دست داده اند.
همچنین در rt.com
فرانسه در RIOT POLICE را برای اجرای ماسک پوشیدن در مارسی در اثر سنبله در موارد جدید Covid-19 فرستادفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *