پیش بینی آژانس هواپیمایی هواپیمایی سازمان ملل متحد 1.5 میلیارد بیلیون مسافر هوایی در سال 2020 در اثر بحران Covid-19 – RT World News

این بیماری همه گیر صنعت هواپیمایی در سراسر جهان را به هم زد. با کاهش ظرفیت صندلی ها به مدت سه چهارم ، سازمان بین المللی هواپیمایی کشوری (ایكائو) میزان كاهش 1.5 میلیارد مسافر را تا پایان سال 2020 پیش بینی می كند.

در بیانیه ای که روز پنجشنبه منتشر شد ، ایکائو ، آژانس هواپیمایی هواپیمایی سازمان ملل متحد ، پیش بینی کرد که تا ماه دسامبر ، تعداد مسافرها بر اساس آخرین آمارهای سال 2018 بیش از یک سوم کاهش خواهند یافت.
همچنین در rt.com
خطوط هوایی در میان همه گیر Covid-19 در حال سقوط هستند ، اما چرا باید مالیات دهندگان این صورتحساب را کنار بگذارند؟همه گیر شدن کرونویروس و محدودیت های بعدی مسافرت ، تهدیدی وجودی برای صنعت هواپیمایی محسوب می شود. در حالی که ایکائو به طور گسترده از پروازهای زمینی پشتیبانی می کند ، در وب سایت خود اعلام می کند “محدودیت های طولانی مدت معمولاً پس از اتمام اقدامات مهار مناسب ، مؤثر نیستند.”

در ایالات متحده و بسیاری از اروپا ، اکنون بحث در مورد چگونگی و زمان برداشتن اقدامات قفل كنونی تغییر یافته است. برای صنعت حمل و نقل هوایی ، این یک موضوع بقا است. انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی تخمین می زند که 25 میلیون شغل در این صنعت می توانند در سراسر جهان از بین بروند و چندین خط هوایی – Flybe و Germanwings به نام هایشان اما دو – در حال حاضر به طور دائم کار را متوقف کرده اند. دیگران ، مانند ویرجین آتلانتیک ، لوفت هانزا ، و ایرفرانس ، خواستار پرداخت وثیقه دولت شده اند.

اخبار مرتبط  هنرمندان مشهور VR نقاشی های بچه ها را از جنگ جهانی دوم در انیمیشن مجازی بازسازی می کنند (VIDEO) - RT World News

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *