پیونگ یانگ “برای اولین بار از طریق YouTube پیام های جاسوسی می فرستد” ، رسانه های کره جنوبی عجله می کنند تا گزارش دهند – اما یک خبر جدی وجود دارد – RT World News

رسانه های کره جنوبی گزارش داده اند ، کره شمالی برای اولین بار از یک کانال YouTube برای ارسال پیام های رمزگذاری شده به جاسوسان خود در آن طرف مرز استفاده کرده است ، ظاهراً درگیر یک حقه بازی است که هیچ ارتباطی با پیونگ یانگ ندارد.

خبرگزاری یونهاپ و دیگر رسانه های جنوبی و بین المللی گزارش داده اند که روز شنبه ، کره شمالی یک پیام رمزگذاری شده برای عوامل خود پخش کرده است ، به ویژه از یوتیوب به جای امواج رادیویی استفاده می کند. پیام توسط یک گوینده زن خوانده شد و شامل عباراتی مانند “نه 23 در صفحه 564 ، شماره 19 در صفحه 479 “ خطاب به “نه 719 مامور اعزامی. “

این نمونه ای از رمزنگاری با آزمایش زمان است که پیونگ یانگ و سئول در طول جنگ سرد برای ارتباط با دستورالعمل های خود به مأمورین خود در آن سوی مرز استفاده می کردند. برای رمزگشایی از معنای آنها ، به یک کتاب مرجع نیاز است.
همچنین در rt.com
2020 به موقع گیر افتاد: شوخی ها پرواز می کنند به عنوان کیم جونگ اون کره شمالی در حالت اغما قرار گرفته است … دوبارهپیام های شمالی چند سال پیش و پس از سکوت طولانی دوباره ارسال شد. در آن زمان ، یک دولت محافظه کار خصمانه با پیونگ یانگ در سئول قدرت را در دست داشت. این پیام ها توسط اخبار محلی به طور گسترده ای پوشش داده شد ، و روزنامه های غربی این خبرها را برای خوانندگان خود پخش کردند “عجیب و غریب” پخش هایی که احتمالاً توسط کیم جونگ اون به جاسوسانش ارسال شده است. پس از آنكه نگرش سیاسی در جنوب تحت رهبری جدید به سمت نزدیك شدن سوق پیدا كرد ، توجه به علائم جاسوسی به همین ترتیب كاهش یافت.

پیام روز شنبه اخبار تلقی شد زیرا این پیام به جای پخش از رادیو از طریق یوتیوب منتقل شده است و این نشانگر آغوش آشکار پیونگ یانگ از فناوری مدرن جاسوسی است. پیش از حذف توسط هزاران نفر مشاهده شد.

اخبار مرتبط  استراچ به RT - معاون صدر اعظم سابق به RT می گوید - من توسط "MAFIA" تنظیم شده ام و رسانه ها با نوارهای گمراه کننده خدمت کرده اند ، قربانی روسیگات اتریش ، قربانی روسیگات اتریش ، قائم مقام سابق
همچنین در rt.com
خواهر با نفوذ کیم می گوید: “ما در نهایت دوباره وقت خود را از دست خواهیم داد”: کره شمالی اجلاس دیگر آمریکا را در حال حاضر برگزار نخواهد کردبا این حال ، به نظر می رسد گزارش ها ممکن است بیش از حد پیوند بین کانال YouTube و دولت در شمال باشد.

به گفته NK News ، یک رسانه معتبر غربی که اخبار کره شمالی را پوشش می دهد ، سرویس پخش Pyongyang – D.P.R. کره ، کانال مورد استفاده برای انتقال دستورالعمل ها ، یک عملیات خصوصی است که از مکزیک اجرا می شود. در واقع ، حتی این نام نیز درست نیست ، زیرا مرکز فروش رسمی دولت کره شمالی “سرویس پخش پیونگ یانگ” نامیده می شود.

مارتین ویلیامز ، کارشناس فن آوری برای NK News توضیح داد ، این پخش ظاهراً یک پیام اصلی شمال است که از رادیو ضبط شده است ، با توجه به تداخلی که در پس زمینه شنیده می شود.

کانال YouTube مورد بحث از سال 2007 با نام های مختلفی وجود داشته است. ممکن است این دستورالعمل های تازه ای به جاسوسان کره شمالی منتقل نکند ، اما محتوای دیگری از شمال در شمال وجود دارد ، مانند اجرای یک آهنگ محبوب شوروی ، که توسط خواننده اجرا می شود کیم کووان سوک

https://www.youtube.com/watch؟v=Fm5Bnwerx2U

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *