چالش ویروسی TikTok باعث افزایش ارزش cryptocurrency Dogecoin می شود – RT World News

cryptocurrency Dogecoin تنها در مدت یک هفته 20 درصد افزایش یافته است ، پس از یک چالش ویروس TikTok کاربران برنامه های محبوب را ترغیب کرد که خرید کنند و ارزش آن را به 1 دلار برسانند.

Dogecoin (DOGE) ، مشهور به جعل و یادداشت اینترنتی “Doge” ، در طی هفته گذشته نزدیک به 20 درصد افزایش یافته است – و این به لطف یک چالش که در 24 ساعت گذشته نوسانات شدید داشته است. سوار TikTok شد.

ویدیوی #DogecoinTiktokChallange توسط کاربر “jamezg97” ارسال شده است و از روز سه شنبه تقریباً نیم میلیون بار مشاهده شده است.

“بیایید همه ثروتمند شویم!” پوستر بینندگان را ترغیب کرد و خاطرنشان کرد که Dogecoin است “عملاً بی ارزش” در حال حاضر ، اما گفتن 800 میلیون کاربر TikTok می تواند آن را تغییر دهد. “پس از آن که به یک دلار رسید ، شما 10،000 دلار خواهید داشت. به همه کسانی که می شناسید بگویید “ او گفت.

در زمان نگارش ، دارایی رمزنگاری معادل 0.002883 دلار معامله می شود ، که تقریبا 22 درصد بیشتر از 24 ساعت زودتر است – اما هنوز راه طولانی ای برای رسیدن به هدف 1 دلار ندارد.

اخبار مرتبط  ضخیم شدن توطئه؟ عضو واحد نخبگان ارتش آلمان که قبلاً در انبار اسلحه تحقیق کرده بود ، اکنون به پیوندهای افراطی مظنون است - RT World News

علیرغم ایجاد شدن به عنوان “شوخی” در سال 2013 توسط بیلی مارکوس ، برنامه نویس مستقر در ایالات متحده ، Dogecoin از آن زمان در سراسر اینترنت دنبال کننده پیدا کرده است.

سال گذشته ، الون مسک ، مدیرعامل تسلا ، توئیت کرد که Dogecoin ممکن است رمز محبوب مورد علاقه وی باشد.

ماسک در مارس سال 2020 گره دیگری به Dogecoin نوشت ، که باعث شد ارزش پول ممتاز پنج درصد در ارزش افزایش یابد – اما روند نزولی قیمت کوتاه مدت بود.

اگرچه بدون شک طنز فرو رفته است ، مشخص نیست که آیا چالش TikTok به سادگی یکی دیگر از طرح های کلاسیک «پمپ و واژگون کردن» است ، که در آن توطئه گران سازماندهی می کنند تا ارزش ارز را که بعدا برای سود می فروشد ، مصنوعی کنند.
همچنین در rt.com
ارز یا کالا؟ 61٪ از بیت کوین که بیش از یک سال در کیف پولها خوابیده استمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *