چاک نوریس در یوتیوب عجیب و غریب ظاهر شد VIDEO تهدید می کند که رئیس جمهور بلاروس ، لوکاشنکو را “گریه” کند – RT World News

چاک نوریس ، ستاره هالیوود ، فیلم سینمایی خود را تهدید آمیز نسبت به الكساندر لوكاشنكو ، رئیس جمهور بلاروس است كه به دنبال اتهامات تقلب در انتخابات ، با اعتراض شدید روبرو است.

در کلیپ ، که در یوتیوب منتشر شده است ، نوریس به نام خود لوکاشنکو را ذکر نکرد. در عوض ، او را به عنوان عنوان کرد “ساشا صفر درصد” که یک نمایشنامه در “ساشا سه درصد” است ، فعالان مخالف لقب مخالفان را به خاطر رتبه بندی ظاهراً پایین تصویب وی ، رئیس جمهور را مسخره می کنند.

نوریس همچنین از عبارت “آقای خروس ، “ اصطلاحی که توسط مخالفان لوکاشنکو ابداع شد تا در سبیل امضای او سرگرم کنند.

می دانید که وقتی پیاز را خرد می کنم ، پیاز ها گریه می کنند. بنابراین اگر کارهایی را که اکنون انجام می دهید متوقف نکنید ، من به یکی از اقامتگاه های شما می آیم و شما را گریه می کنم ، “ نوریس هشدار داد ، بدون اینکه در مورد خواست خود توضیح دهد.

اخبار مرتبط  پومپئو می گوید "ایالات متحده" دیر به مهمانی "بعد از" روسیه "و" تهاجمی "در قطب شمال ، اما هنوز هم" موفق خواهد شد "- RT World News

https://www.youtube.com/watch؟v=HgiWHrjRg7I

طبق گزارش ها ، این فیلم عجیب از طریق پلت فرم آنلاین Cameo تولید شده است که به کاربران امکان پرداخت هزینه را می دهد “پیامهای شخصی شده” از افراد مشهور مختلف طبق گفته این وب سایت ، یک پیام از نوریس 300 دلار قیمت دارد.

بلاروس پس از آنكه لوكاشنكو با مخالفت خود مبنی بر تقلب در رأی گیری در هفته گذشته به منظور انتخاب مجدد برای ششمین دوره ریاست جمهوری متهم شد ، شاهد اعتراضات گسترده بود. عصبانیت علیه مقامات فقط پس از آنكه پلیس با زور وحشیانه به تظاهرات كنندگان پاسخ داد ، شدت گرفت.
همچنین در rt.com
لوكاشنكو گفت كه لوكاشنكو مي گويد كه او مورد هدف قرار گرفتن “انقلاب رنگي” قرار گرفته است و به دنبال پيوستن نيروها با پوتين استفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *