چرا بازار نفت به منفی فرو رفت؟ مکس کییزر RT با قیمت پایین خام و سیستم بانکی شکسته رکورد خود را به دست آورد – RT World News

Max Keizer از RT می گوید ، سقوط قیمت چشمگیر نفت فقط در یک منطقه منفی صرفاً یک “اندام جدا شده” از جان گذشته است و سیگنال های قیمت را بی معنی دانسته است.

معاملات آتی نفت خام West Texas Intermediate (WTI) – معیار اصلی ایالات متحده – روز دوشنبه با سقوط بی سابقه ای روبرو شد و در پایین ترین سطح تاریخی – 37.63 دلار در هر بشکه قرار گرفت و برای اولین بار از زمان آغاز بورس کالاهای تجاری نیویورک (NYMEX) به سقوط بی سابقه ای رسید. درهای آن در سال 1983. در حالی که سقوط آزاد با حل تقاضا در میان همه گیر ویروس جهانی و پیامدهای جنگ قیمت روسیه و عربستان سعودی همراه بود ، کایزر گفت که این مشکلات به مراتب فراتر رفته و با اشاره به نقص های ساختاری عمیق در اقتصاد جهانی.

“به طرز شهودی ، ناظر گاه به گاه وقتی شنیده می شود که قیمت نفت منفی رفته است و آنها درست فکر می کنند که چیزی با این بازار اساساً اشتباه است ، کاملاً گیج می شوند.” کیزر گفت. قیمت های آتی نفت منفی بدان معنی است که به کسی پول می دهید تا روغن خود را بخورد. “

همین ناظر نیز ممکن است برای درک مفهوم نرخ بهره منفی – که در آن صورتهای کوتاه مدت خزانه داری به طور خلاصه در اواخر ماه گذشته غوطه ور شد – Keizer ادامه داد ، با اشاره به اینکه نرخ پایین سنگین اثبات کننده سیستم مالی جهانی است. “غیرقابل جبران نابود شد” در هنگام سقوط سال 2008 ، زمانی که بانک ها بودند “خرد شده به مرگ” زیر 200 دلار تریلیون در بدهی غیرقانونی.

ما باید قیمت های منفی نفت و نرخ بهره منفی را به عنوان بخش های جدا شده بدن یک جانور بانکی متلاشی شده ببینیم که چمدان مالی را که با پول ارزان ساخته ایم و مقررات زدایی بی پایان است.
همچنین در rt.com
سقوط نفتی تاریخی: آمار و ارقام صنعت به RT می گویند: کمک های مالی گسترده در ایالات متحده امری اجتناب ناپذیر اما ریکاوری هنوز یک رویای دور استاخبار مرتبط  زمان بمب زدن؟ نخست وزیر می گوید تعهد به مجازات مسئولین - RT World News - از بمب های انفجاری که بیروت را از سال 2014 ویران کرده است ، وجود دارد

با امید به پیشبرد بانکهای ورشکسته با 500 تریلیون دلار پول جدید فیات “مانند یک دهکده پوتمکین ،” کایزر گفت ، داروهای پولی ارائه شده توسط دولت های جهانی از زمان سقوط ‘08 تاکنون کاملاً مسطح است. “اکنون در سال 2020 ، اجساد پوسیده بانک های جهانی – مرده از سال 2008 – در حال تجزیه شدن است و همه سیگنال های قیمت از همه بازارها بی معنی شده اند.”

سرعت سریع قیمت نفت خام در حالی رخ می دهد که فضای انبارداری در میان ناگهانی عرضه جهانی کاهش می یابد و معامله گران به راحتی از نفت بیشتری استفاده می کنند. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد ترامپ روز دوشنبه اعلام کرد 75 میلیون بشکه به ذخیره استراتژیک نفت اضافه می شود و بنزین را در سطح رکورد کم قیمت خود خریداری می کند تا بتواند “بالا” انبار اورژانس

“این زمان بسیار خوبی برای خرید نفت است و ما دوست داریم کنگره آن را تصویب کند ،” ترامپ روز دوشنبه به خبرنگاران گفت ، وی افزود: “حداقل” ، دولت می تواند فضای ذخیره موقت را در این مخارج هزینه کند.

WTI عصر دوشنبه ، به دنبال اظهارات رئیس جمهور ، دوباره به سرزمین مثبت بازگشت ، گرچه هنوز مشخص نیست كه بازارها به اخبار مربوط به خرید نفت دولت پاسخ می دهند یا خیر.
همچنین در rt.com
این یک مشکل ذخیره سازی است ، نه یک مشکل در بازار که قیمت های نفت را به سمت پایین می کشاندمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *