چشم انداز دنباله فیلم “Passion of the Christ” طغیان های آنلاین آنلاین را به وجود می آورد – RT World News

بازیگر جیم کاویزل تأیید کرده است که دنباله ای برای “مصائب مسیح” در حال ساخت است – و به طور ناخواسته هزاران طنزپرداز توییتر را آزاد کرد ، و فقط به وجود مفهوم موجود چنین فیلمی پرداخت.

کاویزل ، بازیگر نقش عیسی در سال 2004 ، روز دوشنبه برای بریت بارت فاش کرد که مل گیبسون ، نویسنده و کارگردان ، پیش نویس سوم فیلمنامه را برای پیگیری بعدی برای او ارسال کرده است. “این بزرگترین فیلم در تاریخ جهان خواهد بود ،” کاویزل اعلام کرد.

با این حال ، جامعه آنلاین نمی توانست ایده تبدیل شدن اقتباس به کتاب مقدس را جدی بگیرد – خصوصاً که داستان مسیح در فیلم پایان مشخصی داشت ، درست مثل آنچه در کتاب خوب انجام شد.

شوخی اصلی در توییتر این بود که “Passion of the Christ 2” قرار است یک دنباله مسخره و شاخ کفش باشد و تجاری شود. توییتر برچسب های کارگاهی مانند “مصلوب کردن این” و “فقط پیامبران را تصور کنید.”

در همین حال ، دیگران روی زیرنویس های فیلم آینده تمرکز کردند. علاوه بر جناس مصلوب مانند “شور مسیح 2: آن را میخ کوبید” بسیاری از مفسران فرنچایزی را تصور می کردند که براساس اقدام سریع “سریع و خشن” الگوبرداری شده است ، “شور مسیح هابز و شاو را نشان می دهد.”

در سال 2004 فیلم اصلی مل گیبسون مرکز جنجال های متعدد بود. این فیلم به دلیل عدم صحت کتاب مقدس و به تصویر کشیدن خشونت بیش از حد مورد انتقاد قرار گرفت ، در حالی که گیبسون نیز به تبلیغ ضد یهودستیزی در فیلم متهم شد.

اخبار مرتبط  هند بزرگترین سنبله یك روزه خود را در موارد كورو ویروس و مرگ و میر ثبت كرده و تقریباً 4000 عفونت در 24 ساعت به خود اختصاص داده است - RT World News

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *