“چشم انداز پیشرو”؟ چرا “سازگار با هم پدوفیلی” به عنوان متخصص سکسولوژی در آلمان مورد احترام قرار می گرفت – DECADES – RT World News

محققان و فعالان به RT گفتند: هلموت کنتلر ، مردی که مسئولیت فرزندان آسیب پذیر را به مدت چند دهه تحت مراقبت از پدوفیلی ها قرار می داد ، اگر مدت هاست که تحسین نشود ، از این کار دور نمی شد.

آلمان هنوز از یک رسوایی گسترده برای کودک آزاری بر حذر است ، زیرا مشخص شد که مردی که مدت هاست یکی از این افراد محسوب می شود ، بوده است “بنیانگذاران سکسولوژی مدرن” در واقع به عنوان یک عمل کرده است “خواستگاری” برای کودکان و نوجوانان pedophiles با فرستادن کودکان بی توجه به مراقبت از آنها تحت نظر منفعلانه مقامات برلین.
همچنین در rt.com
گزارش های جدید نشان می دهد که سیاستمداران برلین آگاهانه کودکان را به مدت چندین دهه با PEDOPHILES زندگی می کنندچنین ضربه قدرتمندی برای شهرت روانشناس به هر حال او را به سختی آزار می داد ، هرچند که این مرد در سال 2008 در سن 80 سالگی درگذشت. در همین اواخر ، کنتلر یک متفکر مترقی و یک عضو محترم جامعه علمی به حساب می آمد.

در زمان مرگ وی روزنامه Tageszeitung آلمان او را “آ” می نامید “مبارز شایسته برای یک اخلاق جنسی مجاز” در یک خائن ، در حالی که گروه های مختلف مدافع حقوق بشر و حتی برخی از مقامات معترض کلیسا در حالی که ستایش دستاوردهای زندگی او بودند ، با یکدیگر دعوا می کردند.

به نظر می رسد حتی عجیب تر از آن که کنتلر در دهه 1990 به اعزام بچه ها به زندگی با پدوفیل ها به عنوان بخشی از یک کودک اعتراف کرد. “آزمایش.” مقياس دقيق برنامه كلمات كلاهبرداري وي كه باعث تلفات زيادي در طول دهه هاي گذشته شد ، ظاهراً در آن زمان مشخص نبود ، هرچند كه او فقط مواردي را فاش مي كرد كه قطعاً او و آشنايان پدوفيل را در زندان به دليل محدوديت هاي منقضی شده در زندان نمي گذراندند.

این مرد هرگز نظرات خود را در مورد این موضوع مخفی نگذاشت ، زیرا بارها در آثار خود ادعا می کرد که ننگ اجتماعی عملاً تنها آسیب زا بخش روابط جنسی بین یک بزرگسال و یک کودک است.
همچنین در rt.com
“متشکرم برای اشاره”: آمازون فروش کتاب عکس با مقدمه توسط طرفدار PEDOPHILIA را متوقف کرد پس از تحقیق از RTبا این حال ، این حقایق تکان دهنده ظاهراً نتوانستند هر نوع آشفتگی در آلمان را برانگیزند – و برخی از قربانیان کنترل تا امروز به مبارزه برای عدالت می پردازند. در همین حال ، به نظر می رسد که مقامات و دانشمندان آلمانی برای عجیب کردن این روانشناس بحث برانگیز عجله ندارند – همگی ضمن محکوم کردن رفتارهای وی.

این امر بدون مشارکت دولت امکان پذیر نبود

پروژه کنترل ، که برخی رسانه های آلمانی در حال حاضر توصیف می کنند چیزی از یک پدوفیل قدرتمند نیست “شبکه” در پنهان کاری ، بدون پشتیبانی حتمی از مقامات نمی توانست دوام بیاورد ، گروهی از محققان که به تازگی گزارشی در مورد موضوع منتشر کرده اند ، معتقدند.

وی گفت: “در آلمان ، مراقبت های فرزندی مسئولیت دفاتر رفاه جوانان و دفاتر دولتی رفاه جوانان است. بر این اساس ، خانه هایی که ما بررسی کردیم بدون مشارکت مجلس سنا برلین و دفاتر رفاه جوانان امکان پذیر نیست. “ دکتر مایک باادر ، دکتر کارولین اپپرمن و همچنین اساتید جولیا شرودر و ولفگانگ شرودر از دانشگاه هیلدزهایم در پاسخ به ایمیل به RT گفتند.
همچنین در rt.com
“این فقط یک بازی بود”: مادر استونی پس از ترخیص دادگاه ، شوهر سابق نروژی را از اتهامات پدوفیلی به روسیه فرار کردنماینده دولت برلین معروف به مجلس سنا گفت ، با این حال ، که مقامات این شهر حتی هرگز مطالعه ای در مورد فعالیت های کانتلر – تا همین اواخر – انجام نداده اند – ظاهراً آنقدر بالا ، سطح “اعتماد” به روانشناس ، که به نظر می رسد تعداد زیادی از پشتیبانان عالی رتبه ، از جمله سناتور مدرسه و آموزش و پرورش ، کارل-هاینز اورز ، سناتور جوانان و ورزش کورت نوبوئر ، و سناتور کار و امور اجتماعی کورت اگزنر ، و ویلی برنت ، آن زمان شهردار برلین و صدراعظم آینده آلمان غربی و نمادی از سیاست آلمان.

اخبار مرتبط  ایران می گوید برخی از عاملان ترور دانشمند هسته ای شناسایی شده اند ، دستگیری ها هم اکنون آغاز شده است - گزارش - اخبار جهانی RT

این واقعیت که پروژه وی تا این مدت مجاز به ادامه کار بوده است فقط در صورتی قابل توضیح است “شما بخاطر داشته باشید که هلموت کنلر با چه کسی ارتباط داشته و اهمیت وی چیست” ، آنجلیکا اتکن ، قربانی سوءاستفاده جنسی در یک خانواده و داوطلب در صندوق سوءاستفاده جنسی ، معتقد است.

هزینه “پیشرفت”؟

با این حال ، به نظر می رسد این داستان بیش از یک مدافع منحرف است که برای یافتن افراد متقاضی در رده های بالاتر ، اتفاق افتاده است. از این گذشته ، هیچ علامتی در دست نیست که هیچ یک از این مقامات به هر طریقی در طرح وی شرکت داشته اند.

گیج کننده ترین واقعیت در مورد كنتلر این است كه او علیرغم همه افشاگری های بی نظیر در مورد دیدگاه های او و ماهیت كار او ، مورد توجه قرار گرفته است – و ظاهرا هنوز نیز مورد توجه است -. از این گذشته ، نه تیم دانشگاه هیلدسهایم و نه مقامات برلین آشکارا در پاسخ خود به RT از این مرد انتقاد نکردند.

محققان گفتند که انگیزه ها و شخصیت وی است “بخشی از مطالعه نبودند” در حالی که یک نماینده سنا در برلین خود را محدود کرد و اظهار داشت که استانداردهای مربوط به خانواده های فرزندپرور از زمان کنتلر و به طور قابل توجهی تغییر کرده است “وقتی صحبت از حمایت از کودکان و جوانان می شود ، باید نگاهی دقیق بیندازیم و به طور مداوم ساختارها و فرایندها را توسعه دهیم.”
همچنین در rt.com
ادعای پدوفیلی ها – متولد نشده ساخته شده – می توانند کودک آزاری را به عنوان “گرایش جنسی” تلقی کنند.با این حال ، هر دو محققان هیلدزهایم و آنجلیکا اتکن اعتراف می کنند که آثار علمی کنتلر و استدلال در مورد نظریه های وی به نظر نادرست است. “من می فهمم که انتشارات وی درمورد حس بالینی پدوفیلی ، یعنی نگرش وی به جنسی با تحریف ذهنی و عاطفی نفوذ کرده است.” این فعال گفت ، در حالی که دانشمندان اعتراف کردند که تحقیقات آنها نشان داد “او از استدلال علمی با شواهد نامشخص برای توجیه مواضع خود استفاده کرد.”

با این حال ، این نقص های آشکار در تمام این سال ها برای جامعه علمی و مقامات آلمان گیج کننده به نظر نمی رسید. اوتکن آن را مقصر معمول – نازی ها – که ظاهراً علم واقعی آلمان را نابود کرده و به افرادی مانند کنتلر اجازه می دهد که در خاکستر آن شکوفا شوند ، مقصر می داند – حتی اگر او بین دهه های 1960 و 1990 کار می کرد ، ده ها سال پس از سقوط رایش سوم.

با این حال ، ممکن است این باشد که او “غیر ارتجاعی” ایده ها کاملاً در جریان اصلی رهایی انقلاب جنسی دهه 1960 قرار داشتند که خواستار جدائی از آن بود “ارزشهای اخلاقی استبدادی” از گذشته.
همچنین در rt.com
شیب لغز به انحطاط: رسانه ها به جنسی کردن کودکان ادامه می دهند و باید متوقف شودایده واقعاً “رایگان” جامعه بسیاری را به سمت پذیرش آنچه که قبلاً غیرقابل تصور بود ، سوق داده است – همه به نام پیشرفت اجتماعی. در مقابل چنین پیش زمینه ای ، كنتلر جایگاه خود را در بین محترمان بدست آورد “کارشناسان سکسولوژی” و یک مفسر محبوب رادیو و تلویزیون شد.

آیا می تواند این باشد که مقامات آلمانی فقط با قاطعیت قبول کردند که چشمان خود را به یک تابو ببندند تا دیگری شکسته نشود و رویارویی با “چشم انداز مترقی” از ترس از اینکه بعنوان ارتجاعی به عقب دیده شوند؟

همانطور که اوتکن گفت ، “کنتلر یکی از بنیانگذاران سکسولوژی مدرن به حساب می آید و حتی به عنوان یک متخصص در زمینه دادرسی در مورد سوء استفاده جنسی مورد استفاده قرار گرفت.”

سنا برلین گفت: “نه تنها مجلس سنا در برلین در اینجا فعالیتی ندارد بلکه همه مردم و نهادها ، که برخی از آنها هنوز هم این مرد را الگوی نقش می نامند تا امروز … باید در این باره تأمل کنند.”

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *