چند نفر در حمله تروریستی مشکوک به چاقوکشی در سوئد مجروح شدند – پلیس – اخبار جهانی RT

دست کم هشت نفر در آنچه پلیس سوئد به عنوان حمله احتمالی تروریستی رفتار می کند ، زخمی شده اند. مأموران مهاجم مظنون را که پلیس او را مردی حدوداً 20 ساله توصیف کرد ، شلیک و زخمی کردند.

پس از دریافت گزارش درست قبل از ساعت 3 بعد از ظهر به وقت محلی ، مبنی بر حمله چندین نفر با چاقو ، پلیس به مرکز وتلندا فراخوانده شد. بعداً مأموران تأیید کردند که هشت نفر به درجات مختلف زخمی شده اند که برخی از آنها به شدت جدی است.

در حالی که در ابتدا به عنوان اقدام به قتل مورد تحقیق قرار گرفت ، اکنون از این حادثه به عنوان “جنایت تروریستی احتمالی ،“اگرچه مشخص نیست که انگیزه های این حادثه چه بوده است.

عامل ادعا شده به بیمارستان منتقل شده و به دلیل جراحات وارده تحت مداوا است. این مرد هنوز توسط پلیس مورد بازجویی قرار نگرفته است ، اما در بیمارستان تحت نظر است.

اخبار مرتبط  واکسن های Pfizer & Moderna تولید شده در آمریکا ، سه بار آنتی بادی کمتر علیه سویه Covid-19 آفریقای جنوبی تولید می کنند - مطالعات آزمایشگاهی - RT World News
همچنین در rt.com
قانونگذار سوئدی خواستار برخورد سختگیرانه آلمان بابت تعهد برلین به پروژه خط لوله Nord Stream 2 استاداره حمل و نقل سوئد راه اندازی قطار در منطقه را به حالت تعلیق درآورده است.

پلیس گفته است که اوضاع تحت کنترل است و آنها معتقد نیستند که عامل دیگری در این حادثه نقش داشته باشد.

در بیانیه ای ، پلیس گفت که تحقیقات در مورد پاسخ آنها به این حادثه نیز آغاز شده است ، و در نتیجه این تحقیق ، در این زمان بیشتر توضیح نمی دهد که چرا مأموران به مظنون تیراندازی کردند

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *