چهارمین بار جذابیت دارد؟ آزمایش Bolsonaro برزیل NEGATIVE برای کوروویروس – RT World News

نبرد رئیس جمهور برزیل جایر بولسونارو با تاج ویرانگر پیچیده دیگری گرفت. بعد از چهارمین آزمایش خود از زمان انقباض بیماری ، بولسونارو برای ویروس منفی آزمایش کرد.

“صبح همگی بخیر،” او روز شنبه در یک پست فیس بوک نوشت ، قبل از اعلام اینکه آزمایش کرده است “منفی” برای Covid-19.

بولسونارو برای اولین بار بیش از دو هفته قبل برای کورو ویروس مثبت آزمایش کرد. وی با استفاده از رژیم درمانی آنتی بیوتیک ها و داروی ضد مالاریا هیدروکسی کلروکین ، آزمایش های منظم را ادامه داد تا اینکه در روز شنبه نتیجه منفی مورد نظر خود را بدست آورد. رهبر برزیل اخیراً چهارشنبه در حال آزمایش مثبت برای ویروس بود.

بولسونارو یکی از بدبین ترین رهبران جهان در مورد تهدید ناشی از کووید 19 بود. او شدیداً با اقدامات قفل قفل مخالفت کرد و حتی در حالی که تشخیص مثبت خود را در اوایل ماه جاری اعلام کرده بود ، بدون ماسک در مجامع عمومی ظاهر شد. انجمن رسانه ای برزیل پس از آن کنفرانس تهدید کرد که از رئیس جمهور شکایت خواهد کرد و ادعا می کند که وی جان خبرنگاران حاضر را تهدید کرده است.

اخبار مرتبط  حتی آلمانی ها به دلیل کلاهبرداری در مورد چندین میلیون کلاهبرداری از آن استفاده می کنند.
همچنین در rt.com
بولسونارو برزیل هنگام بهبودی از بیماری کروناویروس emu را گاز گرفت (عکس)در هفته‌هایی که از آزمایش مثبت او گذشته بود ، بولسونارو اصرار داشت که علائم وی خفیف است. با این حال ، او قرنطینه خود را در خانه صدا کرد “ناگوار،” و او گفت “نمی توانم تحمل کنم” هفته ها در انزوا.

وقتی بولسونارو ویروس را کمرنگ کرد ، طی دو ماه گذشته تعداد موارد و مرگ و میرها در برزیل منفجر شد. با 2.3 میلیون مورد گزارش شده و 85000 مرگ و میر ، برزیل اکنون دومین کشور با ضرب و شتم در جهان توسط Covid-19 ، تنها در پشت ایالات متحده است.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *