چهارمین نفتکش پر از نفت ایران به سواحل ونزوئلا می رود که فشار آمریکا را خنثی می کند – RT World News

نیروی دریایی کشور آمریكای جنوبی تأیید كرد كه صدها بشكه بنزین بسیار مورد نیاز ، یك کشتی با پرچم ایران به داخل آبهای ونزوئلا عبور كرد. روزها می گذرد که دیگر تانکرهای ایرانی در بنادر ونزوئلا سحر می کنند.

نیروی دریایی ونزوئلا در توییتر خود نوشت: Faxon با خیال راحت در پی سفر طولانی در دریاهای خشن به ونزوئلا رسیده است. یک کلیپ کوتاه نیز بارگذاری شد که نشان می دهد کشتی دریایی آنها در حال اسکله از کشتی دوستانه هنگام عبور از دریای کارائیب است.

این تانکر بخشی از یک شناور پنج کشتی است که برای انتقال بیش از 1.5 میلیون بشکه سوخت به ونزوئلا ارسال شده است. سه کشتی ، فورچون ، کلاول و جنگل از قبل به مقصد خود رسیده اند.

کاراکاس پیش از این ادعا می کرد که واشنگتن آماده است تا از نیروی نظامی خود برای ناامید کردن سفر خود استفاده کند ، با استناد به گزارشهایی مبنی بر اینکه یک کارگروه دریایی در خارج از منطقه اقتصادی انحصاری ونزوئلا در حال جمع شدن است. در صورت هشدار تهران اگر به انتقام بخشد هشدار داد “مشکل” برای کشتی ها

اخبار مرتبط  پارلمان مصر اعزام سربازان به خارج از کشور را برای تأمین امنیت راه جبهه غربی برای مداخله در جنگ لیبی اعلام کرد

اگرچه غنی از نفت ، کشور آمریکای جنوبی به دلیل تحریم های گسترده ایالات متحده و ناآرامی های سیاسی پس از اعلام رهبر مخالف واشنگتن ، خوان گوآیدو ، خود را “رئیس جمهور موقت” اعلام کرد ، بحران انرژی و رکود اقتصادی فروپاشید.
همچنین در rt.com
نگاهی به آن ، ترامپ! محموله های نفتی ونزوئلا از ایران نشان می دهد كه چگونه اتحادها می توانند به نقض تحریم های ایالات متحده كمك كنندفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *