چهار سیارک برای شلیک بر فراز زمین در یک روز ، پس از هشدار فضانوردان 1 میلیون آنجا وجود دارد که می تواند به ما حمله کند – RT World News

با شروع فعالیت های سیارک ها ، چهار نوجوان هندی در روز سه شنبه گذشته از روی زمین به زمین شلیک می کنند ، دو نوجوان هندی به دلیل گذر از مسیرهای سیاره ما یک سنگ فضایی دیگر را کشف کرده اند.

برای شروع کار ، سیارک کوچک 2020 OO1 در مسافت 669،000 کیلومتر در 27 ژوئیه با سرعت زیاد می شود.

سپس در روز سه شنبه ، شاهد چهار پرواز پرنده در یک روز خواهیم بود که از سکونتهای نسبتاً ایمن و کوتاه مدت از 2020NZ amd 2020 OE2 به ترتیب با قطر 28 و 12 متر شروع می شود که در فضای حیاط کیهانی ما با فاصله ایمن از آن عبور خواهد کرد. 3.1 میلیون کیلومتر و 1.7 میلیون کیلومتر.

در مرحله بعد ، سرگرمی واقعی با اندازه اتومبیل (2.9m) 2020 OY4 آغاز می شود که قرار است در مسافت 41.500 کیلومتری از آن دور شوید. این هواپیما با اندازه (26m) 2020 OR4 دنبال خواهد شد که ما را در 10 برابر آن مسافت طی خواهیم کرد و در فراتر از زمین با سرعت 457،000 کیلومتر حرکت می کند.

ممکن است هر دوی اینها برای راحتی کمی نزدیک باشند ، زیرا مسافت بین زمین و ماه فقط 384،400 کیلومتر است. با این وجود هیچ تهدیدی واقعی ایجاد نمی کند ، زیرا بعید است که آنها به ما حمله کنند و حتی اگر این کار را انجام دهند ، هیچ اتفاقی برای جو سیاره ما نخواهد بود.

کوتاه بودن سنگهای فضایی به همین دلیل است که می تواند مانع از راه رفتن ستاره های مشکوک شود ، به خصوص پس از آن که دو دختر 14 ساله در هند به نام های وهدی وکاریا و رادیکا لاخانی سیارک HLV2514 را کشف کردند که یک روز نیز با مسیرهای متقاطع با زمین خواهد شد.

ستاره داران نوجوان در کمپین جستجوی سیارک ها در تمام هندوستان (AIASC) ، بخشی از IASC ، یک برنامه ارتباطی که توسط ناسا اجرا شده است ، سنگ فضایی را مشاهده کردند.

“این در واقع یک شیء نزدیک به زمین (NEO) است ،” پاتریک میلر ، مدیر IASC ، تأیید كرد و افزود كه در آینده در یك نقطه مشخص نشده آینده به سیاركی در حال عبور از زمین تبدیل خواهد شد.

اخبار مرتبط  تماشای آتش مقدس در میان قفل کوروی ویروس در اورشلیم فرو می رود - RT World News

حداقل برای لحظه ای ، به نظر می رسد که دفاع سیاره ای ما بطور مطلوب کار می کند ، زیرا اندکی پس از آغاز سفر هفت ماهه خود به سیاره سرخ ، در حالی که اسکن آسمان را برای سیارک های رو به جلو ، کاوش برون مرزی چینی Tianwen-1 در مسیر مریخ را مشخص کرد.
همچنین در rt.com
دیده بان: چین اولین مدار مریخ ، لندر و مریخ نورد مریخ را آغاز کرد که انتظار می رود در ماه فوریه سال آینده به این سیاره برسدبا این حال ، به عنوان پائولو نسپولی ، فضانورد آژانس فضایی اروپا (ESA) ، که در سال 2007 مأموریت مأموریت در سفر به شاتل دیسکاوری بود ، هشدار داد که هشدار تسلیم ناپذیر است و هشدار داد که بیش از یک میلیون سیارک وجود دارد که می توانند به زمین برخورد کنند.

قبلاً قدیمی ترین فضانورد فعال آژانس قبل از بازنشستگی خود در سال 2018 در سن 61 سالگی ، نسپولی تصویری از سیارک 163348 (2002 NN4) را منتشر کرد که با گذشت 3/3 میلیون مایل از کنار زمین ، با یک عنوان نسبتاً ناگوار برای نشانه روز جهانی سیارکها در 30 ژوئن .

“بین کوچک و بزرگ ، بیش از یک میلیون سیارک وجود دارد که می توانند به زمین برخورد کنند ،” او گفت. وی گفت: “در حال حاضر ، ما اکثراً از احتمال وجود انبوهی که ناگهان ظاهر می شود غافل هستیم. وقت آن است که عمل کنیم: #AsteroidDay. “

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *