چه مرد خوبی! شهردار ایتالیا پیشنهاد می کند مجازات برای استفاده از ماسک صورت در صورت “غیرضروری” – RT World News

این روزها ، بیرون رفتن بدون استفاده از ماسک صورت ، فرم ضعیفی تلقی می شود – و در بعضی جاها ، جرم محسوب می شود. اما شهردار یکی از شهرهای ایتالیا می گوید که در شرایطی “نامناسب” باید جریمه هایی را برای کسانی که ماسک دارند اعمال کرد.

به همان روشی که مقامات بهداشت جهانی اصرار دارند ماسک ها حاوی شیوع ویروس کرونا هستند ، ویتوریو ساگاربی ، شهردار سوتری ، اطمینان دارد که ابتکار غیر عادی او به جلوگیری از شیوع آن کمک خواهد کرد. “هیستری مرتبط با همه گیری” ، به گفته وی ، طبق گزارش خبرگزاری TASS.

بیماری همه گیر Covid-19 تاکنون نزدیک به 275،000 نفر را در ایتالیا آلوده و بیش از 35500 نفر را کشته است – تقریبا هفت برابر کل جمعیت سوتری. با این حال ، برای Sgarbi ، استفاده از ماسک اجباری باید محدودیت داشته باشد ، به ویژه هنگامی که امنیت عمومی در معرض خطر باشد.

Sgarbi ، که همچنین یک مورخ مشهور هنر ، مفسر فرهنگی و شخصیت تلویزیونی است ، به TASS گفت که او فرمانی را صادر کرده است – هنوز تصویب نشده توسط دولت ایتالیا – خواستار اعمال جریمه نقاب زدن در شرایطی است که چنین نیست مورد نیاز

“فرمان من تحت قوانین فعلی پیشگیری از تروریسم صادر شده است ،” او به رسانه روسی گفت. قانون مورد نظر می گوید مردم نباید صورت خود را در یک مکان عمومی پوشانده باشند. نقض این قانون می تواند به یک یا دو سال زندان یا جریمه نقدی تا 2000 یورو (حدود 2365 دلار) منجر شود.

اخبار مرتبط  دانشمند دوربینی را ایجاد می کند که به صورت سه بعدی با سرعت 100 میلیارد فریم در ثانیه فیلمبرداری می کند ، به اندازه کافی سریع برای ضبط نور - RT News News

Sgarbi روشن کرد که هر کسی که منع خود را نقض کند چنین مجازات سختی را متحمل نخواهد شد ، اما مردم فقط در صورت لزوم مناسبت باید ماسک بزنند. “استفاده از ماسک هنگام شام پوچ است” او روشن کرد.

شهردار با رفتن بر خلاف جریان اصلی غریبه نیست. پیش از همه گیری ، گزارش شده است که ویروس کرونا را رد کرد “آنفولانزا” و کسانی که نگرانی ها را در مورد بحران پیش رو افزایش می دهند مسخره می کنند. وی بعداً با افزایش تعداد کشته ها ، عذرخواهی رسمی کرد.

در اواسط ماه اوت ، ایتالیا استفاده از ماسک را از ساعت 6 عصر تا 6 صبح در تمام فضاهای باز برای عموم که حفظ فاصله اجتماعی غیرممکن است ، مجاز دانست. دو هفته پیش ، پلیس اولین مجازات را برای نقض این قانون صادر کرد و یک جوان 29 ساله بدون نقاب را جریمه کرد “Covid وجود ندارد.”

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *