“چه چیزی را از دست دادیم؟” توییتر حساب Zero Hedge را پس از تعلیق چند ماهه “که به خطا انجامید” بازگرداند.

طبق گفته های توییتر ، تعلیق حساب کاربری وب سایت خبری بازار آزاد Zero Hedge بیش از چهار ماه پیش اشتباه بوده است ، زیرا این تصمیم را معکوس می کند. این حساب به دلیل doxing یک دانشمند چینی یخ زده شد.

“ما در این مورد در اجرای اقدامات خود خطایی مرتكب شده ایم.” سخنگوی توئیتر در یک ایمیل به بلومبرگ گفت. “بر اساس زمینه اضافی از طرف دارنده حساب در تجدید نظر ، ما حساب را دوباره فعال کرده ایم. ما یک فرآیند تجدید نظر اختصاصی برای همه دارندگان حساب داریم. “

صفر پرچین با طعنه آمیز به توییتر بازگشت “آنچه ما از دست دادیم”. پست های قبلی این سیستم عامل در تاریخ 1 فوریه بود.

این وب سایت ، که مقالاتی را با نام مستعار «تایلر داوردن» ، منتشر می کند [spoiler alert!] تخیل تغییر دهنده شخصیت اصلی آنارشیست “Fight Fight” ، گفت که آنها بودند “خوشحالم که توییتر خطای خود را اصلاح کرده است و مشتاقانه برای بازگشت مجدد این گفتگو امیدوارم.

توییتر Zero Hedge را به دلیل نامگذاری دانشمند چینی که در انستیتوی ویروس شناسی ووهان کار می کند ، متوقف کرد و وب سایت آن را “خالق” coronavirus و عامل بیماری همه گیر Covid-19 عنوان کرد. اکنون اجماع علمی این است که ویروس به طور طبیعی تکامل یافته و نمی توان آن را مصنوعی ساخت.

اخبار مرتبط  ارتش آمریکا پایگاه دیگری در عراق را ترک می کند - RT World News
همچنین در rt.com
توییتر “گزینه های اطلاعاتی مرتبط با دولت” را خراب می کند … اما از “شریک تحقیق” زیر سوال می برد.نویسندگان وبلاگ این تصمیم را خوانده اند “دلخواه و غیر موجه و با انگیزه بالقوه به دلایل دیگری غیر از موارد گفته شده.”

“ما اطمینان داریم که ما هیچ یک از اصطلاحات اعلام شده توییتر را نقض نکرده ایم: ما نه به آزار و اذیت و نه به مقام رسمی عمل نکردیم.” همچنین ، اطلاعات تماس وی در این لحظه در وب سایت موسسه ووهان ذکر شده است. “ آنها در آن زمان به فاکس بیزنس گفتند.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *