چگونه دولت انگلیس مخفیانه کارتون ها و کتاب های طنز سوریه را به عنوان تبلیغات ضد اسد برای کودکان تأمین مالی می کند – RT World News

اسناد فاش شده نشان می دهد که چگونه اداره امور خارجه و مشترک المنافع میلیون ها نفر را صرف راه اندازی یک شبکه مخفی برای خنثی کردن مطالب طرفدار شورشیان کرده است ، بیشتر این هدف به دست آوردن قلب و ذهن بچه ها بوده است.

مجموعه ای از پرونده های داخلی وزارت امور خارجه و مشترک المنافع انگلستان (FCO) در یک کارزار جنگ اطلاعاتی طولانی مدت در داخل و خارج از کشور ، چندین روش پنهانی را که در آن لندن به دنبال تبلیغ کودکان سوری و تبدیل آنها به سلاح بود ، نشان داده است.

این اسناد و مدارک تنها برخی از مقالات منتشر شده توسط جمعی متخاصم ناشناس است که در آن انواع اقدامات خرقه و خنجری که دولت انگلیس طی سالهای متمادی علیه دولت سوریه انجام داده است ، بیان شده است.

هدف اصلی در پشت همه آنها ایجاد بی ثباتی در دولت بشار اسد ، متقاعد کردن سوریه ای ها ، شهروندان غربی ، دولت های خارجی و نهادهای بین المللی بود که ارتش آزاد سوریه (FSA) یک گزینه جایگزین قانونی است و رسانه های سراسر جهان را با مخالفان مخالف تبلیغات

کودکان در تعدادی از برنامه ها ، به روشهای بیش از یک ، برجسته بودند. ARK ، یک شرکت سایه دار به رهبری آلیستر هریس ، عامل باسابقه FCO ، در بسیاری از این اقدامات پنهانی نقش اساسی داشت ، که ممکن است در مجموع میلیون ها هزینه برای FCO داشته باشد.
همچنین در rt.com
چگونه پلیس مخفی انگلستان برنامه های فعال برای کمک به فلسطینیان را با استفاده از فریب و سو abuse استفاده از بین برد … و آیا معاملات سایه ای با موساد انجام شده بود؟تضعیف مشروعیت دولت

در یک پرونده ، شرکت قیمت گذاری انواع تبلیغات تبلیغاتی از جمله “انیمیشن های اعلامیه خدمات عمومی” (4570 پوند) ، “کارتون های سیاسی” (1200 پوند) و “کتاب های کمیک (24 صفحه رنگی)” (30200 پوند) را به طور خلاصه بیان می کند.

یک پیشنهاد جداگانه که توسط شرکت ارتباطات آلبانی به FCO ارسال شده است ، جزئیات روشهای حمایت مخفیانه از “فعالیت رسانه ای مردمی مخالف” را بیان می کند. این شرکت روانپزشکان زیادی را در سوریه انجام داد – از جمله مدیریت ارتباطات ائتلاف ملی سوریه در جریان کنفرانس صلح ژنو 2 2014 – و در این روند همکاری گسترده ای با ARK داشت.

ایجاد “مطالب خیالی” مانند نمایش های رادیویی و “کمیک استریپ دیجیتال برای استقرار اینترنت” یکی از راه های اصلی “تقویت ارزش ها و شهرت مخالفان سوریه” توسط شرکت و تضعیف “روایت اصلی و مشروعیت دولت” ذکر شده است. ”

دقیقاً کدام پروژه ها از این زمینه ها بیرون آمده اند ، در صورت وجود ، از روی خود پرونده ها مشخص نیست ، اما در ماه مه ، روزنامه نگار یان کوبین ، نشان داد که Hentawi ، طنز با هدف سوری های 9 تا 15 ساله ، مخلوق مخفیانه FCO است ، و بنیانگذار آن ناجی جرف کارمند شرکتی بود که با این بخش قرارداد بسته بود.

پرونده های منتشر شده توسط ناشناس نشان می دهد که شرکت مورد نظر ARK بوده است ، که Jerf’s CV را ارائه داده است – نشان می دهد که او از 2006 تا 2007 ، وی سردبیر مجله مستقر در امارات متحده عربی ، Attfal Al Yaom (کودکان امروز) بوده است.
همچنین در rt.com
همسران “دنیای واقعی” “جاسوسان” انگلستان به دنبال عدالت برای زندگی درهم شکسته توسط عملیات مخفی پلیس هستندچنین تجربه ای بدون شک در تولید Hentawi ، که دارای کمیک استریپ های بسیار نرم و روان بود ، با حیله گری تساوی و دموکراسی و سایر ارزش ها ، مسابقه ها و بازی ها ، و داستان های الهام بخش از ورزشکاران ، افراد مشهور و موارد دیگر را ارائه می داد.

کوبین همچنین چگونگی تولید فیلم های انیمیشن پیمانکاران FCO برای کودکان سوریه مانند Goal to Syria را در مورد یک فوتبالیست جوان نشان داد که در فینال جام ملت های آسیا 2027 گل پیروزی را به ثمر می رساند و تیم سوریه را به پیروزی می رساند.

هنگامی که بازیکن آماده می شود تا یک پنالتی تعیین کننده را در نظر بگیرد ، ذهن او در سال 2014 به حلب چشمک می زند. در پی حمله بمب گذاری ، کلاه ایمنی های سفید با یک آمبولانس برای نجات او از زیر آوار عجله می کنند – در مسیر آنها از کنار یک مرد محلی عبور می کنند که فریاد می کشد ، “ابتدا آنها ما را با مواد شیمیایی بمب گذاری کردند ، و اکنون بمب های بشکه ای!”

پس از جایزه دادن پسر رایگان و حمل وی به محل امن ، یک کلاه ایمنی سفید به او نشانه صلح را شلیک می کند. در سال 2027 ، او شلیک می کند و گل می زند ، و مفسران “شیر دمشق” را برای پیروزی قهرمانانه خود ستایش می کنند. با کمرنگ شدن صفحه نمایش ، متنی با استقبال از موفقیت های کلاه ایمنی سفید در طول درگیری ، به بینندگان ارائه می شود و ادعا می کند این گروه “نماینده انسانیت و روح مردم سوریه” است.

سایر پرونده های FCO فاش شده نشان می دهد که ARK نقشی محوری در ساخت و ترویج تصویر خیرخواهانه کلاه سفیدها در سرتاسر جهان داشته است و “یک کمپین ارتباطی متمرکز بین المللی برای افزایش آگاهی جهانی” از این گروه را به منظور “نگه داشتن خبر در سوریه” بازی کرده است. هدف به سوریه در جشنواره کن 2016 به نمایش درآمد ، و بنابراین می تواند نمونه ای دیگر از این تلاش در عمل ، در بالای هدف داخلی کلیپ باشد.
همچنین در rt.com
MSM می تواند تاریخ مشکوک جیمز لو Mesurier ، بنیانگذار کلاه سفید را بازنویسی کند ، اما حقیقت این است که همه باید ببینندکسی به بچه ها فکر می کند

همان پرونده حاوی رزومه ناجی جرف نشان می دهد که ARK با سازمانهای جامعه مدنی “برای تولید محصولات برای کودکان” در سوریه ، از جمله “نمایش سینمای سیار” کار کرده است.

گفته می شود که شبکه گسترده مترجمان آزاد این شرکت در کشور ، که خود ARK بصورت گسترده با هزینه زیادی برای FCO آموزش داده است ، “غالباً چنین رویدادهایی را پوشش می دهد.” سپس این گزارش ها به “تماس های تثبیت شده” ARK در رسانه های خبری مهم از جمله الجزیره ، بی بی سی ، سی.ان.ان ، گاردین ، ​​نیویورک تایمز و رویترز منتقل می شوند ، “که این امر تأثیر آنها را بیشتر می کند.”

این رسانه ها به همین ترتیب تبلیغات تأثیرگذار سایر پیمانکاران FCO را که در سوریه کار می کنند ، “تقویت” کردند. در ژوئیه 2019 ، تصویری از دو دختر جوان سوری که در ادلب گرفتار آوار شده اند و تلاش می کنند خواهر خود را در حالی که از پرتگاه یک ساختمان فرسوده آویزان است ، پدرشان نگاه می کند و وحشتناک به دنبال آن است ، در رسانه های اجتماعی پخش کرد.

اخبار مرتبط  برای بازیابی اروپا به 1.5 میلیارد تریلیون یورو نیاز دارد یا یک بازار ممکن است "دو درهم بشکند" - کمیسر اقتصاد اتحادیه اروپا - RT World News

این عکس که توسط عکاس سرویس خبری معروف سوریه SY24 گرفته شده است ، در سراسر جهان گزارش شده است. بدون اطلاع خوانندگان ، SY24 توسط شبکه استراتژی جهانی (TGSN) ایجاد شده و بودجه آن توسط ریچارد بارت ، مدیر سابق مبارزه با تروریسم MI6 تأسیس شد.

در پرونده ای که به FCO ارسال شد ، TGSN به خود می بالید که چگونه “کارزارهای” پخش شده از طریق SY24 باعث “ایجاد پوشش گسترده جهانی” شده است که توسط “صدها میلیون نفر” دیده شده و “تا نظر شورای امنیت سازمان ملل متحد “

محتوای SY24 توسط شبکه ای از استرینگرهای TGSN که هم آموزش دیده و هم تجهیزات با آنها از جمله “دوربین ها و نرم افزار ویرایش فیلم” تهیه شده است ، تولید شده است. این شرکت توجه ویژه ای را به تیمی از استرینگرهای زن که تحت تدریس آنها “که حدود 40 درصد از کل محتوای SY را تأمین می کنند” جلب کرد و بخشی از “یک شبکه گسترده شبکه” بودند که TGSN را قادر می سازد “داستانها را به جریان اصلی بکشاند”.
همچنین در rt.com
در مقالات فاش شده ، به طور خلاصه آموزش مخفی و روابط عمومی دولت انگلیس برای شبه نظامیان سوری پیش بینی شده است که هزینه آنها میلیون ها دلار استهمانند آلبانی و ARK ، TGSN درگیر فعالیت هایی برای تبلیغ جوانان سوریه بود و با ارائه پروژکتورهایی به اردوگاه های پناهندگان و “مناطق روستایی” برای نمایش مطالب به جوانان ساکن ، از جمله “کارتون های تبلیغاتی ویژه کودکان ، فیلم هایی که با توجه به حساسیت درگیری و جنسیت انتخاب شده اند ، و رویدادهای محبوب فوتبال برای ایجاد مشارکت. “

این شرکت همچنین با ARK در چندین اقدام پنهانی توطئه کرد ، از جمله کمپینی با عنوان “بازگشت به مدرسه”. همانطور که از نام آن پیداست ، تحت حمایت آن جوانان سوریه در ادلب تحت اشغال مخالفان به مدرسه بازگشتند – دو همدست FCO قول دادند که اطمینان حاصل کنند که رویداد بزرگ رسانه ای.

ARK و TGSN با همکاری شورای شهر ادلب ، فرماندهان مخالف و دیگر عناصر موجود در زمین ، یک برنامه تبلیغاتی جامع و “یکپارچه” را با استفاده از “شعارهای مشترک ، هشتگ و مارک تجاری” برنامه ریزی کردند. جنگجویان شورشی برای “پاکسازی جاده ها” و “امکان دادن به کودکان و معلمان برای ورود به مدارس” باید درگیر شوند ، در حالی که فیلم های گسترده این شبکه توسط زوج فیلمبرداری شده است ، فیلم هایی که “به صورت آنلاین و از کانال های پخش شده پخش می شود”.

مبلغان جنگ خردسال

در چارچوب استثمار چنین بدبینانه ، قلبی و قلبی کودک توسط FCO است که پدیده Bana Alabed ابعادی حتی بیشتر مشکوک و شوم پیدا می کند.

بنا در سال 2016 ، در فقط هفت سالگی ، برای توئیت هایی که ادعا می کند محاصره حلب را منتشر کرده است ، به مدت کوتاهی به یک چهره مشهور در میان طرفداران مداخله نظامی غرب در سوریه تبدیل شد.

در طی چند روز از ثبت نام حساب خود در سپتامبر همان سال ، وی با استفاده از هشتگهایی مانند #StandWithAleppo ، #HolocaustAleppo ، #MassacreInAleppo و #StopAleppoMassacre افراد زیادی را جمع کرد و به اسد ، ولادیمیر پوتین و باراک اوباما پیام هایی شلیک کرد. وی همچنین نمایه رسانه ای برجسته ای پیدا کرد ، توسط بیش از یک کارشناس “آن فرانک” بحران سوریه لقب گرفت و برای تقبیح اسد و ارتش عربی سوریه به شبکه های خبری بزرگ دعوت شد.

با این وجود ، منتقدان متحیر بودند که چگونه چنین دختری جوان در شهری که قطع برق مکرر دارد ، می تواند چنین تسلط آشکاری بر زبان انگلیسی پیدا کند و به همین دلیل مرتبا توییت کند. نگرانی ها نیز مطرح شد درباره ماهیت مداخله جویانه برخی از توییت ها که ظاهراً توسط بانا ارسال شده است ، از جمله تأیید آشکار چشم انداز جنگ جهانی سوم.
همچنین در rt.com
چگونه ستاره راک راجر واترز به دلیل نظرات خود در مورد “حمله شیمیایی” سوریه توسط عفو بین الملل و بلینگکت آویزان شد تا خشک شودحتی روزنامه نگاران جریان اصلی نیز اذعان داشتند که بیانیه های ویدئویی وی تقریباً بدون نسخه نوشته شده است ، نیویورکر با بیان اینکه بنا به روشنی “مربی می شود … برای انتقال افکار خود به زبانی که تازه یاد گرفته است”.

بنا پس از ثبت نام در آژانس استعدادهای درخشان و بازاریابی The Blair Partnership ، که توسط نیل بلر ، عضو هیئت مدیره شعبه انگلستان از صندوق ابراهیم ، گروه حمایت شده توسط بانک اسرائیلی Hapoalim ، تأسیس شد ، با یک غول انتشاراتی Simon & Schuster معامله ای سودآور انجام داد. ، که ساخت شهرکهای فقط یهودیان در کرانه باختری اشغال شده را تأمین مالی می کند.

بنا تا ژوئیه سال بعد ، هنگامی که خالد ایسکف ، روزنامه نگار سوری ، از خانه متروک علابیدز بازدید کرد ، تا حد زیادی ناپدید شده بود. وی دریافت که این مکان در گوشه ای از مقر النصره و کمتر از 400 متر از مرکز اعصاب حلب القاعده واقع شده است. در داخل ، او به دلیل موقعیت خود به عنوان مربی نظامی برای تیپ صوفا اسلامی ، یک دفترچه یادداشت کار پدرش غسان با عناصر افراطی را کشف کرد.

در آن دوره ، وی در شورای شرعیه در بیمارستان چشم دولتی حلب ، که تحت کنترل النصره بود ، کار می کرد. دفتر یادداشت حاکی از آن بود که شورا تصمیماتی را در مورد زندان و ترور غیرنظامیان اسیر شده به گروه تروریست تصویب می کند.

از آنجایی که پست های حذف شده در شبکه های اجتماعی نشان می داد ، پدربزرگ بنا ، محمد ، یک فروشنده اسلحه بود و یک مغازه نگهداری سلاح در شاعر داشت که در آن او به دستگاه های کشتار جناح های تروریستی ، در مقابل مدرسه ای برای النصره تبدیل می شد ، سرویس می داد.

حساب توئیتر بنا به طور مکرر از ناتوانی او در “بازگشت به مدرسه” شکایت می کرد – با کنایه ای عجیب ، ایسکف دریافت که النصره از یک مدرسه سابق در نزدیکی خانه خود به عنوان مقر استفاده می کرد.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *