چگونه یک توییت ساده فمینیست ، فعالان تراجنسیتی را عصبانی کرد و او را اخراج شده از کار رویایی خود دید – RT World News

در 24 اوت ، ساشا وایت ، یک عامل ادبی 25 ساله ، توسط آژانس ادبیات توبیاس در نیویورک اخراج شد. او از خانه خود در کالیفرنیا با RT صحبت کرد تا توضیح دهد که چگونه یک توییت منجر به از دست رفتن شغل و معیشت وی شد.

این بحث توسط عصر جمعه دو کلمه ای توسط اسپیس X و مدیر عامل تسلا ، الون ماسک آغاز شده بود توییت، “ضمایر خورد.” مداخله متفکرانه وایت 24 ساعت بعد در روز شنبه 25 ژوئیه انجام شد. او پاسخ داد ، “دلیل من فکر کردن ضمیرها این است که فکر کردن به عنوان” آنها / آنها “و وانمود کردن آنها مرد و زن نیستند ، مانند کوری رنگ / نژاد برای جنسیت است. این به جنسیت یا مردانگی سمی کمک نمی کند. زن و مرد تجربیات منحصر به فردی و متمایز دارند … که باید مورد تأیید ، بررسی و نقد قرار گیرند اما دچار تردید نشوند. عدم انطباق جنسیتی (با پذیرش واقعیت بیولوژیکی) با موفقیت از نقش های جنسیتی سرپیچی می کند اما تعویض ضمیرها همین نقش ها را تقویت می کند. “

زندگینامه توییتر او این را اعلام کرد “عدم انطباق جنسیتی فوق العاده است.” از او پرسیدم منظورش چیست. او توضیح داد که، جنس بیولوژیکی شما لازم نیست که تعیین کند چگونه در جهان حرکت می کنید ، چگونه لباس می پوشید ، چگونه عمل می کنید ، یا چه کسی را دوست دارید یا چه کسی هستید. من به عنوان یک فمینیست ، جامعه را می بینم که ما را درون جعبه هایی قرار داده و به ما آسیب می زند. عدم انطباق جنسیتی راهی برای عقب نشینی در برابر آن است. “

اما آرمان گرایی او توسط واقع گرایی تعدیل می شود. وی افزود که انکار رابطه جنسی بیولوژیکی خیلی جالب نیست. برای فمینیسم اینقدر مهم است – بسیار مهم – که بتواند از زبانی استفاده کند که تجربیاتی را که زنان به دلیل وضعیت زن بودن از دست می دهند ، مشخص می کند. برای کار در این موضوعات به زبان خاص جنسی نیاز داریم. “

با این حال ، همانطور که جی کی رولینگ در تابستان امسال نیز فهمید ، زنانی که برای حقوق خود مبتنی بر رابطه جنسی ایستاده اند ، در معرض تهدید اعتراض جمعیت از طریق شبکه های اجتماعی قرار دارند. با انکار کاتچیسم مرکزی ایدئولوژی هویت جنسیتی ، مبنی بر اینکه ما می توانیم جنسیت خود را انتخاب کنیم ، زنان به عنوان متعصبان ، ترنسفوب ها و “TERFs” محکوم شده اند. این حملات وحشیانه است ، و در مورد وایت به کارفرمای او رفتند.

بیشتر بخوانید

واکنش کارفرمای وی فوری نبود – یک ماه تاخیر وجود داشت – اما بالینی بود. وایت توضیح داد که وی یکشنبه 24 اوت از رئیس خود نامه الکترونیکی دریافت کرده است. وی گفت: “آنها در حال دیدن جمعیتی توییتر بودند که به دنبال آنها می آیند. این فقط یک توییت بود که در واقع این کار را انجام داد. رئیس من از طریق ایمیل برای من a توییت و او گفت ، “این در مورد چیست؟”

در توییتر ، وایت متوجه شروع یک شمع شد. اما قبل از اینکه او فرصتی پیدا کند تا از طریق تلفن با رئیس خود ارتباط برقرار کند ، ایمیل دوم به صندوق ورودی او رسید تا به او بگوید اخراج شده است. رئیس او از طریق خوراک توییتر خود – در آن حساب شخصی – پیمایش کرده بود و تصمیم گرفت که آنها مجبور به جدا شدن از یکدیگر شوند.

زمان بین دو ایمیل 27 دقیقه بود. سفید ویران شد ، “من لرزیدم. از شکمم احساس مریضی کردم. من نمی دانستم چه اتفاقی برای من خواهد افتاد. من آن زمان نمی دانستم که قرار است حتی یک پیام پشتیبانی نیز ارسال شود. مثل یک مشت در روده بود. احساس می کردم فقط شغلی را از دست نمی دهم ، بلکه حرفه ام را نیز از دست می دهم. من را به صورت عمومی لکه دار کرده بودند. “

وایت به من گفت که او از طریق حساب شخصی خود توییت کرده است – نه شخصی که به کارفرمای خود متصل باشد ، بلکه به نام خودش باشد ، زیرا ، “من احساس کردم که می توانم از هر چیزی که ارسال کردم دفاع کنم. می دانستم که بحث برانگیز است اما می توانم با چهره و نامم پشت آن بایستم. “

او سعی کرد تا با رئیس خود تماس بگیرد اما فقط از طریق پست صوتی درآمده و با آن به یک شب بسیار تنهایی ، از وضعیت درخشان وحشت زده شد. او موفق شد روز بعد به طور خلاصه با او صحبت کند. علی رغم اعتراضات وایت مبنی بر اخراج وی به دلیل عقاید فمینیستی ، این تصمیم اتخاذ شده بود. او به یاد آورد که رئیسش ادامه داد که این توییت بود “به خودی خود نفرت انگیز نیست اما هویت ترانس را بی اعتبار می کند و افراد ترنس اینگونه نمی بینند.”

من ترنس هستم و با نظرات وایت همدردی می کنم – مطمئناً آنها هویت من را بی اعتبار نمی کنند. اما یک بار دیگر ، تصمیماتی توسط افرادی که ترانس نیستند گرفته می شود تا رضایت طرفداران این ایدئولوژی را که جامعه ما را می خورد ، جلب کند.

اخبار مرتبط  ناسا هشدار می دهد امروز سیارک به اندازه فوتبال وارد زمین شد ، و 180 دنباله دیگر برای دنبال کردن این آخر هفته ، RT World News

وایت فقط دو روز قبل از توئیت توهین آمیز و تقریباً یک سال به عنوان کارورزی بدون کار ، کار خود را – به عنوان معاون ادبیات – آغاز کرده بود. او با افتخار توضیح داد که اولین مشتری خود را امضا کرده است ، و “وقتی آن شغل را یافتم ، احساس كردم كه این شغل رویایی و شغل رویایی من است زیرا برای مهارت ها و علاقه های من بسیار مناسب است.”

اما این به یک نتیجه سریع و ناگهانی در یک بحث سیاسی در مورد حقوق زنان رسید. تأثیر عمیق بود. وی افزود: “وقتی دیدم خودم را در توییتر لج می كنند و به درستی او را معرفی نمی كنند ، توییتر را از تلفن خود حذف كردم و از برادرم خواستم كه در صورت ارسال مشخصات شخصی من یا تهدیدهای خشونت آمیز ، مراقب او باشد.

“اگر این برای همه افرادی که توجه می کردند و گفتند که فکر می کنند اشتباه است صرف نظر از اینکه آیا با من موافق بودند ، نبود ، آنها فقط فکر نمی کردند که من باید برای سخنرانی خود اخراج شوم … این همه تفاوت را ایجاد کرد. چون در غیر این صورت این اتفاق می افتاد ، و کسی از آن چیزی نمی دانست و به آن اهمیتی نمی داد و من در سرما کنار گذاشته می شدم.

“اما آن را گرفت و به یک عصب ضربه. من فقط امیدوارم که دفعه بعد که کارفرمایی به فکر اخراج شخصی به خاطر سخنرانی او افتاد ، این بار این واکنش را به خاطر بسپارند. “
همچنین در rt.com
مثله کردن زندگی های جوان: چگونه باند رادیکال فراجنسیتی بدن دختران را خراب می کند و سلامت روانی آنها را از بین می بردمتأسفانه ، فرصت جبران حقوقی در ایالات متحده محدود است. او توضیح داد که، “کارمندان در ایالات متحده تمام حقوق مورد نیاز ما را ندارند.” اما در حالی که او قصد ندارد هیچ اقدامی علیه کارفرمای سابق خود انجام دهد ، اما قصد سکوت ندارد. “قطعا نه،” او گفت. “آن کشتی قایقرانی شده است. این شروع به این دلیل بود که من در مورد هویت جنسیتی صحبت می کردم اما در مورد آزادی بیان است. ما باید به همه این آزادی را بدهیم که نظر خود را بیان کنند زیرا اینگونه تفکر ما را توسعه می دهیم و می توانیم بی عدالتی را به چالش بکشیم. “

وی توضیح داد که اگر فرصتی برای توسعه شغلی خود در زمینه انتشار داشته باشد ، بسیار خوشحال خواهد شد ، اما در همین حال ، او قصد دارد زمان بیشتری را در plebity.org ، بستری برای بحث های فلسفی و مصاحبه های طولانی مدت سرمایه گذاری کند. پادکست White در سایت – Crossroads – فمینیسم ، ادبیات و عدالت کیفری را پوشش می دهد.

از نظر یک جوان ، او هم خرد دارد و هم شهامت اخلاقی. او به من گفت که دوستانش در همان صفحه با او هستند اما صحبت کردن با آنها دشوار است. “یکی از ما چیزی می گوید که مخالف ایدئولوژی هویت جنسیتی است و برخی دیگر به دلیل نگرانی از اینکه یک شخص بزرگ خوانده شوند ، اظهار آسایش می کنند.”

اما اگر تغییر ایجاد شود ، از طریق افرادی مانند وایت که آماده سخن گفتن حقیقت هستند ، خواهد آمد “حتی اگر صدای آنها بلرزد”؛ با بستن مصاحبه ، او ترجیح داد تا روزا لوکزامبورگ را تعریف کند ، “شما زنجیرهای خود را احساس نمی کنید مگر اینکه حرکت کنید.”

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *