چینگدائو چین پس از ورود موارد جدید از خارج ، کمپین آزمایش Covid-19 را در سطح شهر آغاز می کند – RT World News

شهر چینگدائو در شرق چین قرار است بلافاصله پس از پیگیری موارد متعدد در یک بیمارستان محلی که با افرادی که از خارج از کشور برمی گردند ، پیگیری شود ، همه ساکنان آن را از نظر ویروس کرونا آزمایش کند.

مقامات چینگدائو اعلام کردند که یک کمپین آزمایشی در سطح شهر برگزار می شود که حدود 9 میلیون نفر را در بر می گیرد و به مدت 5 روز ادامه خواهد داشت. تصاویری که به صورت آنلاین منتشر شدند ، ساکنان محلی را نشان می داد که در صف انتظار می روند تا آزمایش Covid-19 را انجام دهند. برخی از پیشخوان های آزمون از یکشنبه شب کار خود را آغاز کرده بودند

به نظر می رسد حرکت پتو یک واکنش اضطراری به شش مورد جدید و شش مورد بدون علامت است که اخیراً در این شهر ساحلی کشف شده است. بیشتر آنها به بیمارستان قفسه سینه چینگدائو مرتبط بودند که بیماران خفیف و بدون علامت Covid-19 را که از خارج از کشور آمده اند درمان می کند.

برخی از بلوک های مسکونی و بیمارستان هایی که افراد آلوده در آن زندگی می کردند و از آنها بازدید می کردند ، پلمپ شد. خود بیمارستان به عنوان بخشی از اقدامات مهار قفل شده بود.

این کشف و آزمایش آزمایشی متعاقب آن یک هفته پس از جشن گرفتن تعطیلات هفته طلای در چین انجام شد که میلیون ها نفر در سراسر کشور سفر می کردند. در پاسخ به اخبار چینگدائو ، گفته می شود که شهر جینان در نزدیکی این کشور از هر کس که از 23 سپتامبر به این شهر سفر کرده است ، برای آزمایش Covid-19 درخواست کرده است.

اخبار مرتبط  هوشیاری ابدی ذهن عاری از مواد مخدر؟ تحقیقات جدید نشان می دهد که پاک کردن خاطرات خاص ممکن است از عود اعتیاد جلوگیری کند - RT World News

دالیان ، یک شهر ساحلی در استان لیائونینگ ، با صدور هشدار سفر به مردم محلی گفته است که از مراجعه به چینگدائو خودداری کرده و از 27 سپتامبر سوابق سفر خود را اعلام کنند.

در همین حال ، کمیسیون ملی بهداشت (NHC) گزارش داد که سرزمین اصلی چین 21 مورد جدید Covid-19 دارد. این گزارش موارد تأیید شده در چینگدائو را شامل نمی شود. NHC گفت ، تعداد موارد جدید بدون علامت که موارد تایید شده در چین محسوب نمی شوند ، از 23 روز قبل در روز یکشنبه به 32 مورد افزایش یافت.

تعداد کل موارد تایید شده Covid-19 اکنون در سرزمین اصلی چین بیش از 85،500 مورد است ، در حالی که تعداد کشته ها بدون تغییر 4،634 نفر است.
همچنین در rt.com
چین برای آزمایش جمعیت Wuhan برای Covid-19 پس از دوباره بیماریدر کل ، این اولین بار نیست که یک هشدار مهم ویروس کرونا در چینگدائو وجود دارد. ماه گذشته ، دو کارگر بندر که دسته ای از غذاهای دریایی وارداتی را اداره می کردند از نظر Covid-19 مثبت بودند. محصولات بلافاصله پلمپ شده و از ورود آنها به بازار جلوگیری شده و آزمایش انبوه صورت گرفت. با این حال ، هیچ یک از 12000 کارگر اسکله آزمایش مثبت نداشته اند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *