چین انكار كردن شدت Covid-19 را انكار می كند ، می گوید تجدید نظر در مورد مرگ و میر 50 درصد “عمل معمول” است – RT World News

سخنگوی وزارت امور خارجه چین گفت: تصحیح تعداد کشته های وووهان Covid-19 ، که 1290 دلار افزایش یافته و اکنون 3،869 عدد است ، بخشی از یک روند تأیید آماری و یک عمل بین المللی متداول است.

ژائو لیجیان ادعاهایی را مبنی بر اینکه دولت چین درگیر پوشش جدی از شیوع این شیوع شده بود ، رد کرد و در یک نشست خبری روزانه گفت که پکن اجازه چنین کاری را نمی دهد.

این ادعا توسط دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا كه این هفته بودجه سازمان جهانی بهداشت (WHO) را پس از متهم كردن وی به توطئه با چین برای گمراه كردن جهان درمورد خطرات ناشی از این ویروس از بین برد ، مطرح شده است.
همچنین در rt.com
50 درصد آمار تلفات ووهان در چین را 50 درصد اعلام کرد ، زیرا مقامات 1،290 تلفات “تأخیر و حذف شده” را گزارش کردندپس از تجدید نظر در ووهان ، صفر زمینه‌ی بیماری همه گیر Covid-19 ، تعداد کشته شدگان در چین 4632 است. تغییر اعلام شده در روز جمعه با “گزارش نادرست ، تأخیر و حذف موارد” توسط برخی از موسسات پزشکی در سطح شهر در مراحل اولیه شیوع بیماری توضیح داده شد.

اخبار مرتبط  صدها انگلیسی پس از دستور قرنطینه در میان ترس از فشار جدید Covid-19 ، از پیست اسکی سوئیس "ناپدید" می شوند - اخبار جهانی RT

ایالات متحده به دلیل ارزیابی مجدد در پرونده های قبلی ، سن مرگ خود را در مرگ Covid-19 داشته است. نیویورک این هفته 3،778 کشته شدگان قبلی را به شمول افراد ، به شمول مردم اضافه کرد “فرض” بر اثر علائم و تاریخچه پزشکی و نه آزمایشات مثبت بر اثر عفونت درگذشت.
همچنین در rt.com
“فرض Covid-19”: کشته شدن تاجهای NYC پس از اضافه شدن بیش از 3700 قربانی اضافه شده به فهرست به دلایل PROBABLE ، به طور ناگهانی در 10،000 نفر افزایش یافت.فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *