چین بازدیدکنندگان انگلیس ، بلژیک و فیلیپین ویروس کرونا را ممنوع می کند – اخبار جهانی RT

سرزمین اصلی چین ورود مسافران غیر چینی از انگلستان ، بلژیک و فیلیپین را به دلیل افزایش موارد در کشورها مسدود کرده و الزامات جدید غربالگری سلامت را برای مسافران فرانسه ، آلمان و ایالات متحده اعمال کرده است.

چین بیانیه هایی را از طریق سفارتخانه های خود در بلژیک ، فیلیپین و انگلیس صادر کرده و از تعلیق موقت ورود اتباع غیر چینی حتی در صورت داشتن ویزا یا اجازه اقامت داده است.

سفارتخانه ها نوشتند که ممنوعیت سفر “یک پاسخ موقت است که به دلیل وضعیت فعلی COVID-19 ضروری است” و اقدامات “مطابق با وضعیت در حال پیشرفت ارزیابی خواهد شد.”

ادامه مطلب

این ممنوعیت در حالی صورت می گیرد که انگلیس وارد یک قفل چهار هفته ای می شود که از نیمه شب پنجشنبه آغاز شد ، زیرا این کشور برای کنترل موج دوم تلاش می کند و بیش از 25000 مورد جدید را در 24 ساعت گذشته گزارش می کند.

اخبار مرتبط  رهبر پیشین اوکراین پوروسنكو دفتر رئیس جمهور زلنسكی را به دلیل كمك صوتی "ساخت" تماس وی با بایدن "سرزنش" مقصر می داند - RT World News

بلژیک بالاترین تعداد سرطان Covid-19 در اروپا را دارد و فیلیپین دومین بالاترین میزان مرگ ویروس کرونا در جنوب شرقی آسیا را دارد.

اتاق بازرگانی انگلیس (BCC) در چین از اقدام سریع ، که یکی از شدیدترین محدودیت های سفر توسط هر کشوری برای تلاش برای کاهش سرعت انتشار ویروس است ، انتقاد کرد. BCC در چین اظهار داشت: “ما از ناگهانی اعلامیه و ممنوعیت ورود به سیستم نگران هستیم و منتظر توضیحات بیشتر در مورد زمان لغو آن هستیم.”

این اولین بار نیست که چین ممنوعیت سفر گسترده ای را برای مبارزه با ویروس کرونا اعمال می کند. در ماه مارس ، سرزمین اصلی چین در پاسخ به بیماری همه گیر ، ورود همه خارجی ها به این کشور را ممنوع کرد.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *