چین با اعلام اینكه شیوع آن همچنان ادامه دارد ، درگذشت صدمات جدید كروناویروس را برای اولین بار گزارش داد – RT World News

کمیسیون بهداشت ملی این کشور در بیانیه ای اعلام کرد ، پکن از تلفات جدید ناشی از کووید 19 گزارش کرده است ، اولین بار برای چین است زیرا در اواخر سال گذشته با شیوع کرونا ویروس بزرگ روبرو شد.

کمیسیون بهداشت اعلام کرد که هیچ تلفات جدیدی به ثبت نرسیده است و فقط 32 مورد از بیماری را روز دوشنبه تأیید کرد ، همه اینها از خارج وارد شده اند ، و امضای شیوع این کشور – که قبلاً بزرگترین آنها در جهان بود – ادامه دارد.

با مشاهده بیش از 82000 مورد در کل از ماه دسامبر گذشته ، که به طور عمده در استان هوبئی و پایتخت آن ووهان قرار داشت ، ماهها اقدامات مهارکننده مهار مهار شده به نظر می رسد ، با مرگ روزانه و بیماری های طاقت فرسا به طور مداوم در طول ماه مارس و آغاز آوریل سقوط می کند. به داده های رسمی با کم شدن این تعداد ، چین به تدریج دوباره شهرهای متضرر خود را بازگشایی کرد و ماه گذشته محدودیت های گسترده مسافرتی را برای ووهان – از آنجا که شیوع آن آغاز شد – برداشته است.

اخبار مرتبط  سخنگوی پارلمان بلاروس گفت: "ما نیازی به جنگ نداریم" زیرا وزیر پلیس از "آسیب دیده مردم تصادف یافته در شورش ها" عذرخواهی می کند - RT World News

تعداد بیشتری از موارد وارد شده از خارج از کشور باعث شده است که پکن مرزهای خود را به روی ورودی های خارجی ببندد ، که محتاط موج دوم شیوع آن نیست ، زیرا اروپا به کانون اصلی ویروس کشنده تبدیل می شود. ایتالیا ، اسپانیا و آلمان هر یک از نقاط عطف و سخت از 100،000 مورد تأیید شده عبور کرده اند ، در حالی که فرانسه با بیش از 98،000 عقب نیست. ایالات متحده در حال حاضر جهان را در عفونت ها قرار می دهد ، اما بیش از 366،000 و نزدیک به 11000 کشته را در حالی که ویروس همه 50 ایالت را در بر می گیرد ، شمارش می کند.

جزئیات به شرح زیر است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *