چین سایر گزارشها را به منظور تغییر “هیچ پرونده ای بدون سند و ممانعت” از سایر کشورها مورد بررسی قرار داد – WHO – RT World News

سازمان بهداشت جهانی از تجدید نظر ناگهانی چین در تعداد كروناویروس دفاع كرده است و می گوید: پكن این كشور را به ارمغان آورد تا ارقام دقیق تری را ارائه دهد و سایر كشورها نیز به احتمال زیاد مجبور به بررسی آنها نیز می شوند.

دکتر ماریا ون کرکوو ، دانشمند پیشرو WHO در مورد کروناویروس ، گفت: این کوره جدید “به منظور کوشش هیچ پرونده ای غیرقابل اثبات” انجام شده است.

آنها به سیستم های خدمات خاکسپاری نگاه می کردند. آنها به سیستم های بیمارستان نگاه می کردند. آنها به آزمایشگاه ها نگاه کردند تا ببینند که آیا تکراری وجود دارد یا اینکه مواردی وجود ندارد.

در اوایل روز ، پکن ارقام به روز شده در مورد شیوع این بیماری را منتشر کرد ، که نشان داد میزان کشته شدن تاجی صفر در سطح زمین ، شهر ووهان نزدیک به 1300 نفر افزایش یافته است. پس از تجدید نظر ، تعداد کشته شدگان چین در 4632 نفر است.
همچنین در rt.com
چین انكار كردن شدت Covid-19 را انكار می كند ، می گوید تجدید نظر در مورد مرگ و میر 50 درصد “عمل معمول” است.ون کرکوو با تأکید بر اینکه شمارش دقیق برای درک بهتر مقیاس بیماری همه گیر بسیار مهم است ، گفت: چهره های کروناویروس سایر کشورها نیز ممکن است تغییرات ناگهانی مشابهی را تجربه کنند.

اخبار مرتبط  حزب حاکم هشدار می دهد ائتلاف دولت لهستان ممکن است بر سر لایحه حقوق حیوانات سقوط کند - RT World News

“این چیزی است که در یک شیوع مداوم یک چالش است ، برای شناسایی همه موارد و شناسایی همه مرگ و میرهای شما به عنوان شیوع بیماری ، به ویژه اگر سیستم ها با مشکل روبرو شوند.” او گفت.

این تجدید نظر درمیان اتهامات گسترده علیه چین و سازمان جهانی بهداشت مبنی بر توطئه برای “پوشاندن” میزان بحران کوروی ویروس صورت گرفته است ، که توسط مقامات ارشد ایالات متحده منتشر شده است و هیچ مدرکی برای تأیید چنین ادعاهایی وجود ندارد.

رئیس جمهور آمریكا ، دونالد ترامپ ، كه كمكهای بودجه آمریكا برای سازمان جهانی بهداشت را كاهش داده بود ، این سازمان را به تبانی با پكن متهم كرد تا تهدیدات را تضعیف كند و جهان را در گشاد كردن به گمراه كند.
همچنین در rt.com
چه کسی اول؟ زمان آن رسیده است که مؤسسات جهانی دوباره بهسازی شوند و برای نظم جهانی جدید پس از کووید آماده شوندتعداد موارد تایید شده Covid-19 از 2/2 میلیون علامت در سراسر جهان پیشی گرفته است ، در حالی که بیش از 150،000 نفر براساس آخرین آمار اعلام شده توسط دانشگاه جان هاپکینز ، به این بیماری تسلیم شده اند.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *