چین پس از شناسایی دو ساکن مبتلا به ویروس کرونا ، تمام شهر همسایه روسیه را آزمایش می کند – RT World News

تلاش گسترده ای برای مهار شیوع Covid-19 در شهر مانژولوی چین پس از ابتلا به این بیماری توسط دو فرد محلی آغاز شده است. به غیر از اقدامات محدود کننده ، این آزمایش شامل آزمایش حدود 300000 نفر از ساکنان است.

پس از کشف دو مورد ویروس کرونا در روز شنبه ، قوانین سختگیرانه قرنطینه در شهر مرزی چین و روسیه وضع شد. رسانه های محلی گزارش دادند که دو نفر از ساکنان ، یک کارگر بهداشت و همسرش ، که به عنوان یک دستیار خانگی استخدام شده اند ، آزمایش ویروس مثبت بوده است ، اما هنوز مشخص نیست که آنها از کجا موفق به ابتلا به این ویروس شده اند.

مقامات بلافاصله پس از تأیید تشخیص ، عملیاتی گسترده برای مهار ویروس آغاز کردند. آنها مکانهای اخیر زوجین را که از آنها بازدید کردند ، از جمله یک ایستگاه پلیس محلی ، پلمپ کردند و آنها را ضد عفونی کردند. مکانهای بازدید شده از طریق تماس نزدیک جفت آلوده نیز مهر و موم شده است.
همچنین در rt.com
ووهان ، مقامات چین ویروس کرونا را در بسته بندی گوشت گاو برزیلی پیدا کردنددسترسی به شهر – که یکی از مراکز مهم تجاری و لجستیکی است – و رفت و آمد در آن بشدت محدود شده است. در حالی که مدارس و سایر اماکن عمومی تعطیل هستند ، همه عملیات در ایستگاه های اتوبوس و قطار Manzhouli متوقف شده است. در حالی که ساکنان در زیر ممنوعیت عبور و مرور قرار نگرفته اند ، آنها اینگونه بوده اند “تشویق” سفر خود را محدود کنند.

اخبار مرتبط  WHO هشدار می دهد: موج بسیار مخرب "ثانویه Covid-19" در حالی که کشورها محدودیت ها را برداشته می شوند - RT World News

یک طرح بلند پروازانه برای آزمایش همه ساکنان شهر ، حدود 300000 نفر ، در حال انجام است. آزمایش اوایل روز یکشنبه آغاز شد و انتظار می رود ظرف سه روز به پایان برسد.

چین بارها و بارها اقدامات خشن و چشمگیر در مقیاس گسترده ای را برای از بین بردن خوشه های شناسایی شده از عفونت های ویروس کرونا انجام داده است. بزرگترین آن در شهر ووهان اتفاق افتاد ، هنوز هم به طور گسترده به عنوان “صفر زمین” همه گیر شناخته می شود که کل کره زمین را در طول سال 2020 آزار داده است.
همچنین در rt.com
Covid-19 از اوایل سپتامبر 2019 در ایتالیا حضور داشت ، مطالعه غربالگری سرطان ریه نشان می دهدبا این حال ، شواهد علمی نشان می دهد که Covid-19 در واقع برای اولین بار در چین شناسایی و شناسایی شد ، در حالی که ویروس خود در اوایل تابستان گذشته در سراسر جهان پخش شد ، با اولین ردیابی ویروس در نمونه های فاضلاب اسپانیا در مارس 2019 جمع آوری شد .

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *