چین پس از مراجعه مجدد بیماری ، آزمایش جمعیتی ووهان را برای Covid-19 آزمایش می کند – RT World News

مقامات چینی قصد دارند 11 میلیون ساکنان ووهان را برای Covid-19 طی مدت کمی در یک هفته آزمایش کنند. پس از گذشت بیش از یک ماه بدون موارد تازه ثبت شده ، این بیماری به طور ناگهانی در شهر دوباره ظاهر شده است.

رسانه های محلی با استناد به سندی از مقامات خبر دادند كه به همه ولسوالی های این شهر دستور داده شد كه طرحی را برای انجام آزمایش همه ساكنان در مناطق خود طی 10 روز ارائه كنند. به مقامات گفته شد كه اولويت آزمايش گروههاي آسيب پذير و مكان هايي مانند تركيه هاي مسكوني را در اولويت قرار دهند.

این اقدام به عنوان پاسخی به شش مورد جدید در محلی که در ووهان روزهای یکشنبه و دوشنبه ثبت شده بودند اعلام شد ، پس از آنکه هیچ عفونت به مدت 35 روز متوالی در استان مرکزی هوبی ، جایی که ووهان پایتخت است ثبت نشده است. هر شش بیمار جدید در همان مجتمع زندگی می کردند.

ووهان مرکز اصلی شیوع Covid-19 بود و در اواخر ژانویه ، با گسترش شیوع عفونت ، اواخر ژانویه به اولین شهری تبدیل شد که تحت قفل قفل قرار گرفت. محدودیت های مشابهی در چندین شهر مهم دیگر هوبئی نیز اعمال شد.

اخبار مرتبط  آلمان پس از کشته شدن دانشمند برجسته ایرانی در مورد تشدید هشدار داد - RT World News
همچنین در rt.com
باز گشت؟ ووهان 5 مورد کروناویروس جدید گزارش کرده است که بیشترین میزان افزایش آن در 2 ماه استبا اقدامات دقیق قرنطینه و آزمایشات گسترده ، مقامات موفق شدند تعداد موارد تازه ثبت شده در ووهان را به صفر برسانند. با بهبود اوضاع ، بن بست در ووهان در 8 آوریل برداشته شد.

چین هنوز تعداد کمی از عفونت های تازه تأیید شده Covid-19 را در روز گزارش می کند ، که بیشتر موارد جدید از خارج از کشور آورده شده است. روز دوشنبه ، مقامات بهداشت و درمان کشور یک مورد جدید از رمان ویروس و یک مورد مشکوک و بدون مرگ را ثبت کردند.

به طور کلی ، طبق گفته دانشگاه جان هاپکینز ، چین بیش از 84،000 مورد کووید 19 را تأیید کرده است. بیش از 4600 نفر جان باخته اند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *