چین گزارش از بهبود آخرین بیمار شدید Covid-19 در شهر صفر ووهان – RT World News

یک مقام بهداشت اعلام کرده است که آخرین بیمار در ووهان با بیماری شدید Covid-19 درمان شده است. این بیماری در حال حاضر جهانی برای اولین بار در شهر چین تشخیص داده شد.

خبرگزاری شین هوا به نقل از سخنگوی کمیسیون بهداشت ملی چین اعلام کرد ، این بیمار که آخرین فرد در ووهان و کل استان هوبی بود که در غلبه بر با مشکل روبرو بود ، روز جمعه از بیمارستان آزاد شد.

تا صبح جمعه ، 47 بیمار تایید شده Covid-19 در استان وجود داشتند ، از جمله تنها بیمار جدی باقی مانده. طی سه هفته هیچ مورد تأیید یا مشکوک جدید در استان گزارش نشده است. براساس اطلاعات رسمی ، تعداد موارد جدی در سرزمین اصلی چین از پنجشنبه نیمه شب به زیر 60 کاهش یافته است.
همچنین در rt.com
آمار و ارقام AFP درمورد تعداد كره كورو ویروس های جهانی 190،000 نفر استشهر چین ، که همه گیر کورون ویروس سال گذشته آغاز شد ، تحمل یک قفل محکم که بیش از 10 هفته بین ژانویه و آوریل به طول انجامید ، بود. این ویروس مانع از ویروس شدن ویروس و كشته شدن بیش از 190،000 نفر نشد ، اما ظاهراً موفق شده است كه این عفونت را در خود چین نگه دارد.

اخبار مرتبط  "رئیس جمهور موقت" بولیوی از انتخابات آینده کناره گیری کرد - یک روز پس از نظرسنجی ، نامزد طرفدار مورالس را نشان می دهد - RT World News

پکن گزارش داده است که در مجموع 82804 مورد Covid-19 در سرزمین اصلی و تعداد کشته ها در 4632 نفر است. آماری چینی با شک و تردید از سوی برخی سیاستمداران غربی مانند دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا مورد استقبال قرار گرفت و ادعا كرد دولت چینی این اپیدمی را پوشانده است. چین این ادعاها را تکذیب می کند و چنین انتقادی را تلاشی برای جبران خسارت وارد شده به ویروس در سایر کشورها می داند.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *